PEJSEK BUTCH Z NAŠEHO CHOVU NA PRODEJ

 

BUTCH LONDON’S BRANDY

Z finančních a časových důvodů prodává panička pejska Butch London’s Brandy, barva trikolor, hladkosrstý, test BAER – oboustranně slyšící, očkovaný, čipovaný, pravidelně odčervovaný a vedený v Národním registru majitelů zvířat. Více o Butíkovi zde!

Matka: Brandy Bredie’s
Otec: Beato Angelo Dai Muratori
Oba rodiče luxace češky 0/0, matka dědičné oční vady negativní, sportovně vedena.

Butík je přátelský pejsek, miluje lidi, děti a dlouhé procházky. Je ve výborné zdravotní i fyzické kondici (zvyklý na krmení BARF), velmi temperamentní, nekonfliktní a obrovský mazel, naučený hygienickým návykům, zvyklý na cestování MHD. Vhodný na psí sporty nebo k jinak aktivním páníčkům, kteří budou mít dostatek času se mu věnovat. Základní povely (sedni, lehni, ke mně, zůstaň…) zvládá, ale dosud vyrůstal u paničky s handicapem, takže povely bude třeba trochu slovně upravit.

Cena dohodou (bude se odvíjet od budoucího sportovního naplnění Butíkova života)

Kontakt:
Kateřina Štefečková, e-mail: kata@londonsbrandy.cz
Michaela Doleželová, e-mail: thalique@seznam.cz (jen prostřednictvím e-mailu)
 

 

CAMERON RITAKIM

Na prodej je i Butíkův parťák pejsek Cameron Ritakim s PP, nar. 25.1.2011, barva hnědobílá, srst broken, očkovaný, čipovaný, pravidelně odčervovaný a vedený v Národním registru majitelů zvířat, splněna zkouška poslušnosti. Chovný pes. Více o Camíkovi zde!

Matka: Anne Killers Hole
Otec: Bertrám Z Rataj

Také velmi šikovný a temperamentní pejsek, výstavně úspěšný, ve skvělé zdravotní kondici (též zvyklý na krmení BARF). K některým lidem a psům bývá rezervovaný, ale miluje děti. Stejně jako Butík má hygienické návyky, zvyklý na MHD. Baví ho agility a frisbee a i u něho bude třeba trochu upravit povely.

Cena dohodou

Kontakt:
Michaela Doleželová, e-mail: thalique@seznam.cz