VNUČKA ABINKA PŘEŠLA DUHOVÝ MOST Pondělí 03. září, 2012

Abinka nás opustila v pondělí brzy ráno. Ačkoliv žila v dalekém Havířově se svojí maminkou Aiminkou a páníčky, nemůžeme se z takové rány vzpamatovat – byla kouzelná, milovala pejsky, děti, běhání po louce, vyhrabávání myšek a my milovali ji. Odešla příliš brzy – v pouhém jednom roce a necelých třech měsících, ale přesto v nás stihla zanechat nezapomenutelné vzpomínky. NIKDY NA TEBE NEZAPOMENEME!

Více se o Abince dozvíte na stránkách ChS Moravské štěstí http://moravskestesti.webnode.cz/

DUHOVÝ MOST

Na nebesích je místo, kterému se říká Duhový most.  

Když umře zvíře, které žilo s někým v těsném a láskyplném soužití, odchází za tento Duhový most.  

Je tam spousta místa, kopce a louky, na kterých si naši přátelé  běhat a společně si hrát. Je tam spousta jídla, vody, slunečního svitu a naši přátelé se tam cítí dobře a spokojeně.

Všechna nemocná a stará zvířata jsou opět zdravá a při síle, kdo byl zraněn nebo zmrzačený, je nyní opět silný a zdravý – přesně tak jak si je pamatujech v našich snech. Zvířátka jsou tu šťastná a spokojená až na jednu maličkost: všechna postrádají někoho určitého, někoho koho opustila.

Hrají si a běhají spolu, ale přijde den kdy se jedno náhle zastaví a hledí do dálky. Jeho jasné oči pátravě pozorují, netrpělivé tělo se začíná chvět. Náhle vyběhne ze skupinky zvířat, letí přes zelené louky, rychleji a rychleji.

Až se nakonec ty a tvůj kamarád sejdete v nesmírné radosti. Déšť šťastných polibků pokrývá tvou tvář, tvé ruce opět hladí milovanou hlavičku, znovu hledíš do těch přenádherných důvěřivých očí, jež nadlouho zmizely z tvého života, ale nikdy z tvého srdce.

A přes Duhový most půjdete spolu a nikdy se už nerozejdete.“