DOMÁCÍ ŘÁDĚNÍ

Žádné velké povídání nečekejte. Po flyballovém tréninku s Lavinou jsem opět ulehla s chřipajznou, agi i fly trénink v týdnu zrušen a zatímco panička marodila, holčičky se nudily, a tak začalo čoro-moro.

Bailinka má roupy neustále (furt bych mohla z postele házet míčky) a když se rozvášnila i Branduška (nejdřív pokus o znásilnění dcerky), předvedly pak takové rodeo, že jsem nestíhala fotit. Na rajčeti najdete i jedno krátké video pro pobavení. Bailinka bez míčku v držtičce nedá ani ránu, takže s ním občas musí i štěkat anebo dělat Žeryka – to je náš povel, u kterého se vždycky výborně zasměju 😀 Jenže po Žerykovi se přišla podívat Branduška, co se to děje a obě se na mě vrhly – chtělo jsem video ustříhnout, ale tak mě pobavilo, že jsem ho nechala i s tím přepadením paničky. Na fotkách můžete vidět i vzácný okamžik – Bailinka přišla o míček, drží ho Brandy (ta by se normálně, kromě flyballu, míčku ani nedotkla). Drží ho jen proto, aby vyprovokovala tu malou potvůrku. Netrvalo dlouho a bobina mrňavá jí míček vzala přímo z huby. 😀 A na drbací fotce Bailinky – nepřipomíná Vám někoho, mně strašně lenochoda z Doby ledový. 😀

No a já aspoň na chvilku zapomněla na nemoc.  Tahle dvě zlatíčka jsou prostě jedna za 18 a druha bez dvou za 20 – nejsou k sežrání?