ANGIE S NÁMI NA CHALOUPCE Neděle 19. července, 2009

Od pátku 17.7.2009 jsme během dovolené páníčků hlídali Angie . Bohužel nám během toho hlídacího týdne vůbec nevyšlo počasí, ale i tak jsme si přítomnost Angieska užili co to šlo.

Hned v pátek jsme s holkami vyrazili na chaloupku, kde probíhala velká sláva, a to oslava narozenin spojená s pečením čuníka. Na jedné z fotek můžete vidět, že Angie, ač má teprve 4 měsíce, zvládá báječně odložení i před horou masa. Všechny tři vydržely takto pózovat poměrně dlouho, až jsme sami zírali. Za odměnu jsme jim maso obrali a večer si daly pořádně do nosu (to masíčko, samozřejmě). Holky byly celý víkend naprosto báječné a Angie se naučila spoustu nových věcí – hledání hub, samostatné trhání borůvek přímo z keříčku, naprosto dokonalé přivolání (stačilo jen pomyslet a už byla u nás), způsobné chování ve společnosti (především v hospůdce).

V pondělí jsme měli tradiční sraz i s Achiem v Grébovce. Děťátka neúnavně řádila několik hodin a páníčkové se během té doby naučili skvěle aportovat a vyhledávat kroužek (nehledali jsem po čuchu, ale očima), prckové měli hold jiné starosti – ani nevím, kdo koho masil víc. Každopádně všichni bez úhony přežili a dnes se těšíme na další setkání s Archiem a Angie.