BRANDUŠKY 10. NAROZENINY Čtvrtek 24. listopadu, 2016

Jedna oslava za druhou – letos se nám to pěkně sešlo, paničky kulatiny a protože před 10 lety jsem si nadělila k narozeninám Brandušku, slaví i ona své první kulatiny….

Vůbec se mi nechce věřit tomu věku. Jako včera si vybavuju první návštěvu – její koupel v mističce s vodou, jak řádila se sourozenci a hlavně to jak si mě sama vybrala. <3 Ani na minutu jsem nikdy nelitovala. Je to ten nejpohodovější a nejtrpělivější teriér, co znám. S přibývajícím věkem začíná mít paničku dost na háku a vymýšlí větší lumpačiny než za mlada. Pořád nevím, jestli ty lumpačiny nesouvisí s tím, že si před lety k narozeninám nadělila Bailinku a tudíž na její „buzeraci“ nebylo najednou tolik času nebo jestli má pocit, že Bailinku musí předčít anebo má pocit, že se o sebe musí postarat sama, když nám přibyl další krk na živení. 😀 Těžko říct. Prostě dáma v letech, která si už dělá jen co chce a co ji baví. K smrti pořád miluje flyball (ano, i v tomto věku). Příští rok jsem uvažovala, že pověsíme na hřebík i flyballovou kariéru, ale podle toho, jak běhala na posledním turnaji, nevím nevím, jestli si to ještě nerozmyslím.

Přejí tedy té mé první psí lásce jen to nejlepší, hlavně moc moc zdravíčka a ještě spoustu vymyšlených lumpáren <3 <3 (ale koš nedám, o samotě bude už vždycky schovaný a na barel s granulkami asi pořídím kódový zámek! ;))