ROZLOUČENÍ S PANEM PEJSKEM Úterý 13. října, 2015

Dne 13.10.2015 přešel Duhový most Pejsek Robin – holčiček velký kamarád. Bezmála by se dožil krásných 17 let a za těch několik let rozdal spoustu radosti, zábavy, lásky a mohl se pyšnit mnoha úspěchy. Byl to náš věrný a trpělivý společník při agility i flyballových závodech, doprovázel nás na mnoha výletech – horských, vodních, táborových… K mým holčičkám se vždy choval jako správný gentleman, dával na ně pozor, hlídal si je před jinými vetřelci a Branduška s ním dokonce, jako jedna z mála, sdílela i společného lože. DĚKUJEME ZA TY KRÁSNÉ CHVILKY, BUDEŠ NÁM MOC CHYBĚT!

 

DUHOVÝ MOST

Na nebesích je místo, kterému se říká Duhový most.  

Když umře zvíře, které žilo s někým v těsném a láskyplném soužití, odchází za tento Duhový most.  

Je tam spousta místa, kopce a louky, na kterých si naši přátelé  běhat a společně si hrát. Je tam spousta jídla, vody, slunečního svitu a naši přátelé se tam cítí dobře a spokojeně.

Všechna nemocná a stará zvířata jsou opět zdravá a při síle, kdo byl zraněn nebo zmrzačený, je nyní opět silný a zdravý – přesně tak jak si je pamatujech v našich snech. Zvířátka jsou tu šťastná a spokojená až na jednu maličkost: všechna postrádají někoho určitého, někoho koho opustila.

Hrají si a běhají spolu, ale přijde den kdy se jedno náhle zastaví a hledí do dálky. Jeho jasné oči pátravě pozorují, netrpělivé tělo se začíná chvět. Náhle vyběhne ze skupinky zvířat, letí přes zelené louky, rychleji a rychleji.

Až se nakonec ty a tvůj kamarád sejdete v nesmírné radosti. Déšť šťastných polibků pokrývá tvou tvář, tvé ruce opět hladí milovanou hlavičku, znovu hledíš do těch přenádherných důvěřivých očí, jež nadlouho zmizely z tvého života, ale nikdy z tvého srdce.

A přes Duhový most půjdete spolu a nikdy se už nerozejdete.“