SETKÁNÍ S KESSY U STRAHOVSKÉHO KLÁŠTERA

Dlouho plánovaná akce, a to setkání s Kessynkou (Cessy Ritakim), která se za námi přijela podívat z Hluboké nad Vltavou. Kessynku s páníčky jsme poznali na loňském agility táboře v Nových hradech. Kessynka je krásná a moc milá fenečka. Den před námi se Kessy potkala i se svým bráškou Cameronem a naším bráškou Butíkem, ale z kluků moc extra nadšená nebyla – zřejmě se na ní projevila faleška a tedy nechuť k mladým pánům, ale u našich holčiček zřejmě tento handicap nevadil, takže řádily jak černá ruka. Původně jsem dostala zákaz s sebou brát hračky – míčky apod., že prý s ní pak nic nebude. Jenže to se těžko vysvětluje těm mým hafulkám, které si vystačí i s obyčejným klackem. Jenže se setkaly dvě feňule pohodářky a jedna malá zlodějka. Většinu bitev o klacek vyhrávala naše Bailinka (panička Kessynky nechtěla věřit vlastním očím, že se Kessy nechá připravit o klacek tím naším malým skřetem).

Zatímco holky řádily, páníčkové stihli probrat všechno možné počínaje porody, štěňátky, kastracemi až po agilitění. Bohužel letos nemohou jet na tábor do Nových hradů (to bude tedy pořádně ochuzená sestavu oproti loňsku). Bailinka mi dělala opět ohromnou radost skvělým přivoláním – od klacíků i od pejsků (těm se všem náramně líbí). Branduška ta byla také ve svém živlu – však to říkám už dlouho, že vedle té malé potvůrky omládla o několik let. Ani jedné kupodivu nevadila pořádná zima (na sluníčko bylo tedy příjemně) – moje frajerky byly samozřejmě bez oblečku – ne z frajeřiny, ale protože s ochrnutými pejsky se špatně chodí.

Bylo to moc fajn setkání a doufám, že Kessynce budeme brzy moct oplatit návštěvu v Jižních Čechách, kterou spojíme samozřejmě i s návštěvou našeho Benjaminka. Díky za setkání, holkám přibyla další skvělá kámoška!