NAŠE HÉÉÉREČKA TENTOKRÁT I KAMERAMANKOU

Informace o natáčení se k nám dostala vcelku pozdě, takže tentokrát byl s Branduškou vyslán páníček. Tohle natáčení bylo asi o dost zábavnější – venku – v parku i v rybníku – hromada hrajících si teriérků (a jeden velký Crystalek).

Jeden z pejsků měl mít kameru přidělanou na hrudníčku a natáčet hrátky ostatních pejsků. Jako nejlepší kameramanka se osvědčila právě naše Branduška – zřejmě se tam projevila jako největší divoška a plavkyně. Naštěstí se se záběry ve vodě počítalo (možná dokonce se i očekávaly), takže kamerce se nic nestalo. Ještěže jí byla nasazena teprve poté, co se stihla vyválet v nějaké bažině, prasátko jedno. No a abyste si nemysleli, že Brandy jakožto kameraman, v záběrech nebude, tak jste na omylu – veškeré dovádění bylo totiž točeno i profi kamerami (jestli bude nějaké příště…, tak Brandy už bude možná i režírovat, hihihihihi).  Jsem moc zvědavá, co z toho nakonec bude – z páníčka jsem totiž informace tahala jak z chlupaté deky.

Jakmile se video objeví na internetu, budeme Vás samozřejmě informovat. Prozatím jen video a fotky z natáčení (tedy spíš dovádění). Děkujeme Terce za tuto báječnou akci.