PRAGIL PEDIGREE 2009

Narozeninám také předcházely závody v PVA – Pragil Pedigree, kam jsme jely s velikými obavami. Závody se totiž konají v hale, kterou Branďulka upřímně nenávidí a loni jsme zde musely přerušit tréninky kvůli jejím stresíkům. Po dlouhém ukecávání ostatními kamarády agiliťáky, jsme se rozhodly závody risknout a dopadly báječně. V hale ani v přepravce se jí sice ani trochu nelíbilo. Zřejmě jí to ale tak zvedlo adrenalin, že na parkur předváděla neuvěřitelné, divoké výkony.

Nakonec jsme odsud odjížděli s jedním třetím, jedním čtvrtým a nakonec 12. místem. Jak vidíte, tak se zlepšujeme – doběhly jsme vícekrát než se diskvalifikovaly. Kromě mojí maminy a sestřičky se na nás přišel podívat i malý Archounek – moc nechybělo a vlítl by na parkur, aby všem ukázal, jak se správně běhá. Udělal nám velkou radost, i když jsme se před ním zrovna moc nepředvedly – zrovna disk. No, co aspoň ví, na co si dát pozor!

Moc se nám tam líbilo – spousta známých kamarádů, takže opět bylo s kým pokecat a protože se závody konají při mezinárodní výstavě, tak jsme tu v rámci výstavy nakoupili spoustu strašně „důležitých“ věciček/blbůstek. Moc se těšíme na příští rok – teď už rozhodně váhat nebudeme.