O PODZIMNÍ LUKOVSKOU LAŤKU 2011

V sobotu se Aiminkovci vypravili do ZOO Praha. V Praze bylo krásně, slunečno a podle vyprávění si ZOO parádně užili. To samé se nedá říct o nás.

My, i s páníčkem, brzy ráno vyrazili do Lukova na první ročník závodů o Lukovskou podzimní laťku. Už cestou nás trochu potrápila velká mlha, ale předpokládali jsme, že to jistě brzy přejde. Bohužel nepřešla. Odporná mlha byla v Lukově celý den. Páníček brzké vstávání a odpornou mlhu a zimu vyřešil spánkem v autě (co on všechno nestihne) a my mrzly na židličkách nad parkurem. Lukovský areál byl i v mlze moc hezký, běhalo se na umělé trávě (což jsem zjistila až na místě, takže jsem zvolila trochu nevhodnou obuv) a parkury stavěla naše oblíbenkyně Jitka Novotná.

Brandy ten den zářila – na parkuru si hopkala, štěkala, tu místo slalomu přidala áčko, tu místo levé díry tunelu vlezla do pravé díry tunelu, takže jsme se diskvalifikovaly opět v obou bězích (překvapivé, že), ale já byla opět spokojená. Brandy si to na parkuru po dlouhé době opět užívala!

Kolem poledního přijel i náš Archounek, který se měl zúčastnit zkoušky A0 (parkur jako A1). V tu dobu už byly závody v mírném skluzu, takže měli to štěstí a viděli i báječný závod O Lukovského slalomáře. Brandy slalom nikdy moc nemilovala, ale od té doby, co trénujeme doma v obýváku na extra odměny, si ho začíná zamilovávat. Nejdříve jsme se s časem 12,73 kvalifikovaly do osmifinále, kde jsme porazily Petra s Luccy. Ve čtvrtfinále na nás čekal Milan Jirásek a Jamie. Musím přiznat, že nám dost natrhli zadek, ale to vůbec nevadí, Brandy si zaběhla šest slalomů za sebou s velkou radostí a útěchou nám budiž to, že Milan s Jamie se stali celkovými vítězi kategorie S/M.

Po nás se běhaly ještě zkoušky A1. Tak trochu jsme začínali tušit, že Archie poběží za hodně dlouho. Ale bohužel se na něho vůbec nedostalo. Čas byl neúprosný, brzo se setmělo a na Archieho se vůbec nedostalo. A já se tak těšila, jak budeme fandit.  Tak snad příště bude mít víc štěstí.

CO TEN DEN STIHLI AIMINKOVCI