MÍRA A CHANE Středa 08. září, 2010

Minulý víkend, 4.9.2010, jsem dostali moc smutnou zprávu od našeho kamaráda Míry – Alex (malý knírač) odešel do psího nebíčka. Byla to strašná zpráva – vždyť ještě před týdnem jsem s Alexem běhala na Nočních horátkách v Charlieho běhu a věděla jsem, že se kluci strašně moc těšili na víkendové závody O Zrcadlovou kozu v Turnově.

Alex zemřel na selhání ledvin 4.9.2010. Byl to mladý (5letý pejsek), který toho nejen ve světě agility mohl ještě strašně moc dokázat. Téměř každé závody jsme trávili společným sledováním, venčením, drbáním. Alex byl moc šikovný pejsek a s páníčkem Mírou tvořili neuvěřitelné duo, mockrát jsme je zažili na stupních vítězů – běhali čistě a s vždy s velkou láskou.

Vzhledem k tomu, že jsme nechtěli s Mírou po téhle strašné události ztratit kontakt a prostě by nám na českých parkurech strašně chyběl, tak hned následující středu jsme se sešli na cvičáku i s poukazem a vybranými příspěvky na nového psího kamaráda. Na cvičáku nakonec všechny nejvíc překvapil Míra, který na cvičák přijel s 5měsíčním štěňátkem malého knírače pepř a sůl Chanem. Ačkoliv spolu kluci byli teprve pár hodin, tak jim to spolu skvěle klapalo a všichni Mírovi a jeho „Čajánkovi“ přejeme ať jim to dobře běhá a hlavně oběma pevné zdravíčko!!!