HLOUBĚTÍNSKÉ 1/2 QUATROZKOUŠKY

Tak to už je podruhé, co se mi podařilo na Hloubětínské zkoušky dorazit mírně přiopilá. Cesta do Kyjí byla tedy poměrně dramatická obzvlášť ve chvíli, kdy se pod nám. Míru za mne zařadili policajti a drželi se nás jako klíště až na Floru. Asi si dovedete představit ty nervy, co jsem měla – obávám se, že bych byla jasná. Moje zpomalené reflexy způsobily, že jsem dorazila jen tak tak – během chvilky začínala prohlídka a zkouška MA2.

Branduška vyrazila jako torpédko, což se o paničce moc říct nedá. U houpačky jsem stála jako tydýt, Branďuli nejenže jsem nepomohla pohybem, ale ani slovíčko „slalom“ ze mě nevypadlo, takže Brandy si musela poradit sama a vzhledem k tomu, že to čtení čísel ještě nemá úplně naučené vyrazila kupředu na skočku místo do slalomu. No nic, to byl první úlet. Dalším úletem byl Branďulčin oblíbený tunel a paničky přeražení se o překážku, konec jsme ustály už poměrně důstojně.

Ve druhé zkoušce jsme se diskvalifikovaly hned na začátku, moje zpomalené reflexy nezaregistrovaly, že Branďulka vynechala překážku č. 3 a písknutí rozhodčího mě tedy dost překvapilo. U tunýlku jsme opět zaperlily – špatně zvolená ďoura a Branduška, zřejmě zpruzená z paničky výkonu, se trochu porozhlédla po okolí. No nic, naštěstí jsme se rychle vzpamatovaly a mastily dál. Panička opět zaperlila na houpačce, že bychom si měly zastavit zóničku mi totiž došlo až pořádný kus za houpačkou. No a o konci parkuru škoda mluvit – se závěrečnou, podle mě zbytečnou, motanicí před cílem jsme se už ani nezabývaly.

Hloubětínské dvojzkoušky měly přece jen jedno pozitivum – hezky jsem si pokecala se známými a objevila novou funkci u videí na mém foťáčku – pořizování fotek z videa. Panička objevila Ameriku! Odteď se tedy budete moct dočkat více foteček přímo z našeho běhu. Sice nejsou moc kvalitní, ale rozhodně jsou vtipné – jen si všimněte, kde na některých fotkách stojí panička a kampak to letí pejsek – absolutně na druhou stranu. Za natáčení videa děkuji Blance a Lence.