POPRVÉ VENKU Neděle 03. května, 2009

Během minulého týdne se toho hodně událo. Nejenže jsou ze štěníků čím dál větší divoši – ještě před týdnem jsem si myslela, že horší už to být nemůže, ale jsou už tak obratní, že ačkoliv jsme opět zvýšili ohrádku, tak stále máme nějaké uprchlíky. Obáváme se, že do odběru štěňátek budeme mít ohrádku až u stropu. Navíc po příchodu domů to v poslední době v ohrádce vypadá jakoby tam bouchla bomba, zkusíme někdy nastavit video na nahrávání, protože v době naší nepřítomnosti tam je asi pořádný bugr.

 

Jinak štěňátka byla minulý týden na prvním očkování a při jednom jsme nechali všechna štěnda i očipovat. Všichni obojí zvládli bez větších obtíží.

O prodlouženém víkendu jsme štěníky vytáhli na chaloupku, kde řádili na zahradě. Nic jim nezůstalo utajeno. Prozkoumali každý kout zahrady – nejvíc se jim líbilo mezi tůjemi a v záhoncích. Byli jsme moc potěšeni návštěvou budoucích páníčků našeho Archieho i Arwenky (Chilli). Velikou radost nám svou návštěvou udělala i agiliťačka Martina, se kterou jsme se náhodou potkali na závodech agi v Jihlavě (tam jsme jeli samozřejmě jen na kukačku, ale stýská se nám…) a přijela zkouknout naše děťátka. Všem tímto děkujeme za milou návštěvu i zaslané fotografie.