JAKO POSLEDNÍ ODEŠEL DO SVĚTA PROUŽEK

PROUŽEK/BOND  bude bydlet v Opavě s paničkou Zuzulou a společnost mu bude dělat celkem slušný harém – slečny Clea, Isis, Gerda a Lili.

S hledáním páníčka/paničky pro pana Proužka to bylo docela dramatické. Původně jsem si myslela, že jestli si od nás Zuzka vezme štěňátko, bude to rozhodně holka. Jenže hned po narození jí padl do oka právě tento malý lumpík, ale okolnosti moc nedovolovaly, aby si štěňátko nechala – že prý bude rozumná. Básnila, možná i snila, o něm neustále, já pro něho mezitím sháněla nové páníčky. No a najednou jednoho dne přišla zpráva, že Zuzka už nebude rozumná, protože po štěňátku po Branďulce touží od první chvíle, co ji viděla a žádná další šance už nebude (Branduška je totiž vykastrovaná). Navíc se objevila spousta osudových znamení (počínaje jménem, na kterém jsem se shodly – takových psích jmen existuje a my se shodneme na jednom jediném, konče podobou s její fenečkou Cleou). Slovo tedy dalo slovo a akce byla rozjetá, jenže to od začátku to bylo velikánské tajemství. Tajemství, to je něco pro mě – neumím držet jazyk za zuby, takže jsem si ten čas od Zuzčina rozhodnutí do odběru opravdu protrpěla.

Všechny holky mají s naším maličkým velké plány (snad ho všechny přijmou na milost) a já pevně věřím, že se jim bude výborně dařit na agility parkurech, protože je v těch nejlepších trenérských rukách. Přejeme Vám všem hodně štěstí, ať Vám to společně klape a doufám, že se budeme hodně často vídat (se Zuzkou jezdíváme na podobné agi závody, stejné agi tábory, takže nakročeno máme výborně).

Jak si náš pan Bond, James Bond, co nepije Martini, ale vaječný koňak, se svými pěti Bond girls žije, můžete sledovat zde.

 

Od poslední aktualizace jsme zvládli nafotit pár fotek a udělat i jedno video – z domácího řádění, Archounovy návštěvy (Archie je nevlastní bratříček), hospodské socializaci, zvyšující se, leč opuštěné, ohrádky, posledního společného venčení a v neposlední řadě z odběru Bonda.