ČÍŇÁNEK ODEŠEL K NOVÝM PÁNÍČKŮM

ČÍŇÁNEK/BENJAMIN bude bydlet s paničkou Michaelou a jejím přítelem v Českých Budějovicích. Společnost mu sem tam budou dělat Radim s Ondrou a psí kamarád Jerry.

Výprava na zkouknutí našeho milého Benjaminka byla veliká (kromě páníčka nimroda) byla rodinka kompletní. Vzhledem k tomu, že pejskové už jsou k odběru od minulého víkendu, byli jsme domluvení, že v případě, že si v sobotu padneme do oka (a především oni s Číňánkem), rovnou by si ho odvezli. Šmudlík samozřejmě páníčky uchvátil hned po příjezdu – byla to láska na první pohled. Na chvilku se i předvedl v plné kráse, když s bráškou Proužkem pojali příchod Jerryho jako lov „vysoké“. Chudák Jerry nevěděl, kam se před prcky schovat. Kluci naštěstí celkem rychle odpadli, jenže Jerry je taktéž praštěný russlík tak místo, aby vychutnával chvíle klidu, chtěl řádit s Branduškou. Jsem moc ráda, že Číňánek bude mít doma milého a pohodového kamaráda. Sice nebudou spolu přímo bydlet, ale vídat se budou jistě pravidelně. Bohužel jsme neměli zrovna doma foťák, tak jsme si museli pomoct mobilem. Fotky tedy stojí za starou bačkoru. Páníčkové nám ovšem slíbili své domácí foto i s páníčkem. Hned jak dorazili domů, během chvilky dorazily fotky. Moc děkujeme.

Číňánkovi přejeme, aby byl v novém domově spokojený, dále samozřejmě hodně zdraví a spoustu russlích kamarádů, kterých je v okolí Českých Budějovic hromada a novým páníčkům moc ráda předám kontakty. No a my doufáme, že našeho šmudlíka budeme také moct vídat – předávali jsme ho s těžkým srdcem a buleli při předání, u první SMSky, u prvních fotek a samozřejmě mám na krajíčku i teď.

Jak si nás malý benjamínek Benjaminek žije v novém domově můžete sledovat ve fotogalerii zde.

 

Podle nejnovějšího zpravodajství od Číňánkovy paničky příchod do nového domova zvládl na jedničku – už se nikdo nediví, proč jsme s ním dělali takové štráchy. Prý je opravdu zlato. Doma už vše prozkoumal, snad jako jediné naše štěňátko vůbec nenaříkal. Celou noc spinkal v posteli jako zabitý.Však jsme ho na postelový odchod nejvíc ze všech trénovali.

Doma nám tedy zůstal pan Proužek a slečna Puntička. Ti dva lumpíci skoro vůbec nespí a vymýšlejí jednu lotrovinu za druhou.  Oba jsou moc šikovní – sedni už zvládají oba na výbornou a začínají přicházet i na lehni. Zvykám si na ně víc a víc, ale opravdu nám bude stačit jen Puntička. Jsem zvědavá na nové páníčky pro pana Proužka, snad i tentokrát budeme mít šťastnou ruku jako dosud.

FOTO BENJAMINA Z NOVÉHO DOMOVA JSME SI VYPŮJČILI OD PANIČKY MICHAELY