2. NÁVŠTĚVA TAŤKY ARCHIEHO

Na jednu stranu jsme rádi, že se pro všechny podařilo najít báječné páníčky, na druhou stranu bude doma strašně smutno. Vymýšlejí a provádějí teď neuvěřitelné kousky a i přes další zvýšení ohrádky nám někteří experti stále utíkají z ohrádky.

O prodlouženém víkendu nás přijel opět navštívit taťka štěňátek s páníčky a přivezl každému ze štěňátek moc hezké dárečky, které všichni dostanou do výbavy – začínáme se obávat, že noví páníčkové ke štěňátku budou muset přistavit i dodávku. Tentokrát nebyl taťka takový hrdina jako při první návštěvě. Jen skočil do ohrádky, vrhla se na něho celá smečka – pomalu ani nestačil utíkat a po chvilce už čekal u dveří a snažil se páníčky, co nejrychleji odlákat od těch šílených teriérů. No jo, co si nadrobil, ať si také užije.

O víkendu nás také navštívili příbuzní z Moravy, takže doma bylo opravdu veselo – 7 hafanů a 8 človíčků. Všichni jsme ale zdárně přežili a návštěvě tímto děkujeme za pomoc při odchytu uprchlíků, uklízení ohrádky a i za milá slova a pohlazení našich mimísků. Bohužel jsme nafotili poměrně málo fotek.