KLUBOVÁ VÝSTAVA PRT A JRT 2011

Máme za sebou poměrně náročný víkend. V sobotu jsme vyrazili na Klubovou výstavu Jacků a Parsonů, kde jsme potkali spoustu milých, známých tváří. Výstava se konala v krásném prostředí Konopiště u restaurace Nová Myslivna.

Měla jsem z výstavy trochu obavy – přece jen jsme tři roky na žádné výstavě nebyli, pak mě děsilo poměrně dlouhé předvádění v postoji a navíc Branďule, pokud se nudí, tak má uši jako debílek. Jenže Branduška je moje holka zlatá a rozený výstavní profík, takže do kruhu  nastoupila s předpisovýma ouškama, bez problémů předvedla svůj krásný nůžkový skus, trpělivě vydržela i v dlouhém postoji a předvedení jí kazila jen panička na druhém konci předváděčky, protože za ty tři roky skoro všechno zapomněla. Na výstavu jsme nejeli s žádnými velkými ambicemi – vím, že Branduška nám kapku přerostla (hold, co nezvládla panička, to dohnala Branďule), takže s oceněním VD4 v otevřené třídě jsme byli nakonec moc spokojeni, i když jsem byla hodně překvapená umístěním jedné fenečky před námi .

Výstavy se zúčastnil i náš Archie s paničkou. Ten si poprvé z výstavy odnesl D (prozatím měl vždy VD), tak snad příště bude mít víc štěstí. Pro nás je ale Archie jedním ze sedmi nejkrasnějších PRŤousků na světě (vždyť je náš stejně jako Angulka, Deenek, Chillinka, Aiminka, Albinek a samozřejmě Branďuška). Archie si na výstavě nechal také nechal zkontrolova patelly s výsledkem 0/0. Gratulujeme!

Po výstavě jsme se pořádně nadlábli a vypravili se ke konopišťskému rybníku – Brandy s Archiem nezklamali, řádili ve vodě, na souši a snad i ve vzduchu (což zanechalo následky na mých bílých gatích).

Protože jsme byli nedaleko letiště v Příbrami, kde měl ten den náš Vojta lítat na novém letadle, vydali jsme se tam. Bohužel jsme Vojtu nestihli, ale aspoň jsme si prohlédli letiště a zatleskali vítězům právě konaného navigačního závodu.

Na závěr dne jsme se vypravili na chaloupku, kde moje sestřička slavila narozeniny.