JAK AGENT BOND OBJEVOVAL SVĚT

Náš pan Bond vyrazil, prozatím tréninkově, na Mistrovství světa ve španělské Zaragoze. Cesta to byla dlouhá, takže proběhlo pár zastávek, které Zuzula průběžně dokumentovala. Nejdříve šel ve stopách své babičky (v mých stopách) a se svými dámami navštívil kouzelné a romantické Benátky, následně i Veronu (těžko říct, jestli tu našel svou Julii :-D) a odsud už je to kousek k jezeru Lago di Garda (ten máme s holčičkami v plánu někdy příště). A pak konečně už Zaragoza a pořádný odpočinek před velkou akcí.

Jak můžete vidět nejen na místě samém, ale i cestou objevoval svět. Ten závodní svět si jel vlastně také jen omrknout – fáze obhlížení terénu a konkurence… Pořádně se předvede až někdy později (že on i Gerdička jsou nejúžasnější my už víme a světu ještě ukážou).

Bond tentokrát neběhal za týmy (Slovensko nevypravilo žádný Mkový tým), ale jen sám za sebe. V jumpingu se bohužel diskvalifikoval ve slalomu – někdo by si zoufal, ale Zuzka s Bonďáskem ne, s úsměvem slalom dokončili a parkur doběhli. Musím říct, že když jsem viděla video, hned jsem si vzpomněla na sebe a Bailinku – zacyklené opravy slalomů jsou pro mě peklo, proto obdivuji ten úsměv. Agilitní video jsem, bohužel, neviděla ale podle zpráv to byl nádherný běh, jenže, jak už jsem zmiňovala, Bond teprve objevuje, ještě nechce zářit, a tak si oběhl předposlední překážku, takže také disk.

Gerdička už je zkušená matadorka, závodila i v týmech. Tým skončil na 29. místě a v individuálních bězích skončila celkově 32. místě. Není to paráda, být 32. na světě?

V rámci tohoto článku samozřejmě i moc gratulujeme českému týmu smallíků ke 4. místu a největší gratulace letí Martině Klimešové s Kiky, které se zaslouženě staly mistryněmi světa v kategorii medium!!! Gratulace.

Více z Mistrovství světa v Zaragoze najdete na těchto stránkách. Za vypůjčené fotky v záhlaví moc děkuji Zuzulčinu archivu, úvodní fotka byla zapůjčena od Juraje Ruzi – nádhera koukat se na naše „štěňátko“ v repre. Kompletní galerii Bonda a Gerdičky ze zápolení v Zaragoze najdete zde.