AIMY V PRAZE – VYŠEHRAD, VÍTKOV, PINČES

Neděli jsme celou zasvětili náší rozmilé návštěvě. Hned dopoledne jsme vyrazili na Vyšehrad (Dana a už hodně unavenou Abinku jsme nechali doma), kde na nás už čekal Archie s páníčky. Archie s paničkou nám předvedl jak parádně válí frisbee, i když moc klidu na to neměl, protože holky ho neustále prudily. Archie pak spěchal na trénink agility, takže se odpojil a my si prošly hradby, vyhlídky, hřbitov. Aiminka se rozhodla zahrát si na Šemíka – nemá žádný pud sebezáchovy a na každou vyhlídku se sápala jak zběsilá. Prostě zvědavá teriérka, no.

Odpoledne jsme se v už kompletní sestavě vydali na Vítkov k nedávno nově otevřenému památníku Jana Žižky.  Za největší modelku tu byla Abinka, z dopoledne již odpočatá. Myslím, že i u památníku si nás budou dlouho pamatovat – teriéři hrátky nenechaly jedno ucho na pokoji.

No a poslední večer jsme strávili na pinčesu – každý z pejsků pojal ping-pong po svém. Nejvíc si asi lebedila Abinka v půjčeném pelíšku. Páníčkové původně mysleli, že uděláme malý turnaj a vítěz se dočká parádní odměny. Bohužel se nepovedlo odehrát zápas každý s každým, protože Archounové museli zmizet o něco dřív – rekonstrukce bytu hold nepočká. Ale podle odehraných zápasů by se vítězem zřejmě stal buď Libor od Aiminky anebo náš páníček.
 

 
AIMINKY GALERIE