MORAVSKÉ ŠTĚSTÍ – PRVNÍ NÁVŠTĚVA VRHU A

Páníčkové si vzali dovolenou a vytáhli prcky na chatičku do Komorní Lhotky. Bohužel nám počasí během návštěvy ani trochu nepřálo, tak jsme si prcky užili jen v pořádně vytápěné chatičce. Jela jsem tam trošku s obavami, protože Branďulky falešná březost byla tentokrát nekonečná, ale Brandy je šikulka a zvládla návštěvu štěňátek bez problémů – i když sem tam měla choutky převzít péči maminky. Ale zřejmě, když sama viděla, jak šikovnou a hodnou maminku štěňátka mají, tak tyhle myšlenky rychle zahlušila. Obě holky (jak mamina tak babička štěňátek) se hezky vyřádily na zahrádce – obě to potřebovaly jako sůl.

Prckové jsou samozřejmě rozkošní – jedno hezčí než druhé a šikulky (vždyť už sami dlabou z mističky). Favority jsem měla hned tři, ale které to prozrazovat nebudu, abych neovlivňovala případné zájemce o tyhle dárečky. Kromě muchlování s PRŤaty jsme i přes nepřízeň počasí nakonec zvládli grilování – děkujeme za úžasné, naložené makrely (fakt neměly chybu!!!), ruské kuželky (od těch nás vyhnal déšť) a pořádně jsme zmokli na krátkém výletě k jezu Vyšní Lhoty. No a samozřejmě jsme nezapomněli ani na náš vědomostní test, který dostali účastníci našeho posledního rodinného setkání. Páníčkové Aiminky dali hlavy dohromady a prozatím jsou absolutními vítězi našeho testíku (uvidíme, co panička Albínková, jestli je náhodou nepřekoná), a to s krásnými 39 body! Přiznávám, že mě takový výsledek ani moc nepřekvapil, protože vím, ze tihle páníčkové mají naši chovatelskou stanici nejlépe ze všech nastudovanou a jak se mi tu objeví nějaká chybička nebo rychlá aktualizace, hned jsem upozorněna, případně pochválena. Největší pochvala za plnění testu patří asi Danovi (nejmladšímu z rodiny Aiminky) – opravdu mě hodně mile překvapil.

Víkend jsme zakončili obědem v místní vyhlášené restauraci. Co mám víc povídat, měli jsme se báječně! Děkujeme tedy za báječnou péči. Štěňátkům přejeme hlavně hodně zdravíčka a samozřejmě skvělé, hodné a aktivní páníčky!