ALBI U NÁS

Bohužel jsem během jeho pobytu skončila na antibiotikách, takže jsme museli odpíškat plánované závody v Jihlavě. Moc mě to mrzí, protože se na tyto závody těším od té doby co mám Brandušku, navíc Jihlavu máme kousek od chaloupky. Tam jsme sice odfrčeli na prodloužený víkend, ale vzhledem k mé indispozici byli hafánci prvních pár dní odkázáni jen na zahrádku. Myslím, že si ale moc nestěžovali. I na naší malé zahradě dokázali vyvádět, Albionek si tu dokonce vytvořil i vlastní překážkovou dráhu (takové malé okýnko), která bohužel vedla na hlavní silnici na návsi, takže jsme pak museli dávat velký pozor. S těmi okny to vůbec bylo napínavé, protože Albi nemá problém vyskočit z okna ven a vyrazit za pejskem, což byl u nás doma trošku problém – bydlíme ve 4. nadzemním podlaží, takže jsme kvůli tomuhle skokánkovi museli ta šílen vedra přežívat při skoro zavřených oknech – nerada bych paničce vracela placatého flekáčka. On nám za dobu hlídání kamikadze kousků předvedl trošku víc, ale o těch se raději rozepisovat nebudu, aby paničku dodatečně neklepla pepka. 

 Každopádně v pondělí jsme ho v celku a téměř v původním stavu opět předali paničce přímo na letišti – joj to bylo vítání.

Kromě pobytu na chaloupce jsme po mém uzdravení absolvovali i spoustu výletů – nejčastěji k vodě, protože jinde se ani moc pohybovat nedalo. Jsme moc rádi, že i Albínek miluje vodu stejně jako všichni jeho sourozenci. V poslední době se mi sešlo víc pokárání od páníčků našich štěňátek, že prý „co jsi mi to prodala, to není pes, ale ryba!!!“ Kromě tedy řádění s mamulí na koberci, na trávě i ve vodě Albi poznal spoustu staronových i nových kamarádů – papouška Bubčíčka (moc nechybělo a kluci by se seznámili trochu víc než bylo papouchovi milé), Jessinku (rodičů boloňačku), kunu, která především v noci obývá zahrádku, opékajícího se čuníka během grilování, kterého hlídali úžasné vlčice a jejich kamarádka retrívřice a stejně tak i novou obyvatelku naší zahrady – žabičku. Ze všecho toho dovádění bývali všichni pořádně utahaní. Z pár výletíků máme i fotky a videa, na které se můžete podívat do naší foto a video galerie.