A VRH – 5. NAROZENINY


 

Neuvěřitelné jak ten čas letí – náš první vrh právě dnes slaví své už páté narozeniny. Za těch pět let se toho hrozně moc událo – k většině štěňátek přibyl nějaký další člen (někdy dvounožka, někdy čtyřnožka). Prostě jsme už velká rodina. No a já, mamulka a nevlastní sestřička všem přejeme hlavně hodně zdraví, ať Vám to všem i nadále společně klape a ještě spoustu skopičin a lumpáren po boku těch nejúžasnějších páníčků. 😀
Posíláme všem pusinky na čumáčky, zlatíčka naše.

 
NOVÉ PŘÍRŮSTKY A ZMĚNY U VRHU A:
 
ARCHIE  O Archounkově přírůstku do rodiny jsme informovali – dne 11.5.2013 se mu narodila malá, dvounohá kámoška Vivien. Od jejího narození jsou nerozlučná dvojka. Pode slov páníčků je maličká pořádná divoška – nevím, po kom to má, ale tipuju, že po Archiem. Já zatím žádnou divočinu moc nepozoruju, naopak musím maličkou pochválit, jak je hodňoučká – prakticky jsem ji snad ještě nikdy neslyšela plakat. Pravidelně teď jezdí na Slovensko do Peťky rodného Liptova a nejspíš se nám brzy i na Slovensko odstěhují. Se nám bude stýskat.

 
ANGIE, i když mám Anginku nejblíž ze všech štěňátek, nestýkáme se vůbec (Bailinka by se jí asi moc nelíbila). Bohužel ani fotky se ke mně nedostávají. Tak jen informace – Anginka měla trápení s faleškami, prošla si tedy kastrací, kterou moc statečně zvládla. Panička Martina pilně studuje, tak se naší maličké věnují hlavně dospěláci a už mají perfektně natrénované válení sudů (třeba se k nám nějaké video dostane). Pořád je to šílený mazel a má se báječně, jako všichni.
 
DEEN V sobotu 13.7.2013 spojili Deenkovi páníčkové své životy a jsou z nich teď pán a paní Klempovi. Na fotkách jsem zahlédla, že i Deenko se té velké slávy účastnil. Netrvalo dlouho a i „dvounohý bratříček“ je na světě – dne 4.3.2014 se narodil Luca a bude z něho hip-hoper. Z kluků jsou skvělí parťáci – Deenko dbá o malého „hygienu“ a stává se i hlavním kontrolorem jeho hraček. Moc se těším, až se osobně seznámíme.

1979881_10202801607553369_1368500783_n

 
CHILLI  O Chillce jsme chvilku neměli moc žádné zprávy, protože panička se ztratila za Facebookového světa, ale teď už je vše v pořádku a já se zase můžu kochat jejími krásnými fotkami a informacemi, jak je úžasná. To já vím, ale dávno. Chillka stále žije u Zuzčiných rodičů a je náramně spokojená, aktivit má až až. Já mám pořád pro tuhle malou potvůrku velkou slabost, tak doufám, že v příštím roce se podaří nějaká ta návštěva nebo rodinný sraz.

 
AIMY Aiminka a její páníčkové toužebně očekávali narození jejich vrhu B a snad narození jedné fenečky pro ně. Bohužel se narodilo pět kluků (báječných kluků), ale fenečka žádná.Když osud nebyl vstřícný, musela zasáhnout Monča a koncem roku si z Polska přivezla překrásnou černobílou krásku jménem Porsche Cayenne Linea Luna. Přeji, ať to holkám skvěle klape, maličká roste do krásy a dělá čest svému jménu.

 
ALBI I Albínkovi se změnil život – také mu přibyl dvounohý parťák, tedy vlastně parťačka Johanka, která se narodila 21.10.2013. Původní termín porodu byl na moje narozeniny, škoda, že to Petra ještě chvilku nevydržela. Mohla mít malou štířici, která by se k nim do rodiny hodila možná víc než váha váhavá. Albatrůsek teď má tedy také plné packy práce – jisto jistě pomáhá paničce.

 
TAŤKA ARCHIE Z krumlovského zámku Aby těch malý capartů nebylo málo, tak i k Archiemu sr. přibyla malá slečna Anežka, narozená 14.9.2013. Maličká je celá po mamině a moc všem Krtkům přeju, aby byla o něco klidnější než divoch Archie a divoch Vojtíšek. Prý to s oběma (možná i třemi) pány je docela fuška, ale malá slečna to určitě zachrání. Přejeme Danče hodně trpělivosti a těšíme se na nějaké setkání.

Archie sr. - Vanoce 2013 004

 
Jak tak na to koukám, příští rodinný sraz vrhu A budeme muset dělat ne ve mlýně, ale někde v mateřské školce. Ještěže já fakt nemám v plánu se rozmnožovat. Přejeme všem hodně štěstí, ať se mají báječně a moc se těším na pravidelná setkávání. Pac a pusu všem na čumáček.