VÁNOČNÍ DÁREK 2009

O víkendu jsem s Branďáskem vyrazila na závody Vánoční dárek v Masečíně – každý z účastníků musí dát pod stromeček dárek, na konci si každý vybere nějaký balíček pod stromkem (SUPER NÁPAD). Zrovna ten den se strašně ochladilo, takže kromě několika procházek a tří běhů, jsme skoro celé závody proseděly v nastartovaném, zachumeleném autě. Párkrát zůstala Branďulka sama v autě a tentokrát sice neblikala ani netroubila, ale zato se pokusila „opravit“ panel na regulaci teploty a sem tam zařadila nějakou rychlost. Ještěže neměla klíče v autě, možná by i odjela domů do vyhřátého pelíšku. 

 Nicméně na závodech se nám moc líbilo, líbily se nám i parkury Alice, ale moc platné nám to nebylo. Nějaký čas jsme netrénovaly, takže nadšená Brandy první běh pojala „co vidím, to skočím“. Panička si na parkuru připadala trochu jako blbec, druhý běh jsem si připadala jako menší blbec. Na poslední běh nám přijel fandit i páníček s Angie. Běh to byl parádní, ale vzhledem k předčasnému startu (odložení v hale prostě nezvládáme) jsem ji nezvládla navést na do tunelu, a tak jsme se i tady diskly. Parkur jsme si ale doběhly pak už bez chybičky a hezkými zónami (aspoň za něco se musíme pochválit).

Po závodech jsme si s oběma holkama udělaly výlet, vyfotily parádního sádrového PRŤouska a frčely se zahřát do teplého domova.