ARCHIE U NÁS

Hned po středečním předání jsme šli doprovodit Archieho páníčky do metra, tam se s nimi hezky rozloučil (máme trochu podezření, že někteří účastníci měli skoro na krajíčku) a pak si to štrádovali krátkou procházkou domů. Archiek se sice chvílema rozhlížel a hledal páníčky, ale to se moc nelíbilo Branďuli, tak ho čapla pod krkem a vysvětlila, že takhle teda nééé. Od té chvíle po celých Vinohradech a hlavně u nás řádilo neuvěřitelné tornádo – vlastně dvě. Brandy si svoje štěňátka náramně užívá, takže to byl opravdu mazec. Celé dva dny jsme si s Archiem náramně užili – Brandy i Archie chodili spát kolem 2. hodiny v noci, moc nejedli – prostě nebyl čas, jen se řádilo a řádilo. Ale na druhou stranu v práci byl Archie hodňoučký, milý poslušný a všem se strašlivě moc líbil (že je krásný, tak to my samozřejmě moc dobře víme). Také si ho všichni pletli s mamulkou. 

 I když s námi byl jen krátkou dobu, tak za ty dva dny stihl dvě návštěvy, několik venčení, procházek a včera večer návštěvu hospůdky, kde pobavil celé osazenstvo stolu, když usnul v sedě a zrovna, když jsme na něho všichni koukali, tak se svalil jak mrtvolka a příšerně se lekl. Domů jsme si už troufli jít bez vodítka, protože báječně poslouchal. No a ráno, místo aby se těšil na páníčky se mu ani nechtělo z postele. Musela jsem jít budit Brandy i Archieho. Před prací jsme se potkali s jeho páníčky – vítání bylo obrovské (úplně jsem záviděla, Brandy se mnou totiž po delším odloučení moc nemluví).

Teď je nám s Brandulí trošku smutno, ale pevně věříme, že tohodle rošťáčka ještě někdy dostaneme na hlídání. Takže páníčkové Archieho jr., nechcete zase vyrazit na nějakou dovču? Tentokrát ale klíďo píďo na delší!!!