BRANDY PRVNÍ NATÁČENÍ – VIDEOKLIP TOXIQUE

Nedávno Rebelíky oslovila produkční Terka, jestli by nám během flyballového tréninku nevadilo natáčení – kamarádi z Black & Biscuit do videoklipu pro Toxique potřebovali natočit dravý závod pejsků. Samozřejmě byli všichni pro a moc se těšili. Necelý týden před natáčením se Terka ozvala znovu s tím, že si páni filmaři vybrali pět pejsků pro natáčení i dalších scén – no prostě hlavní role – a moc si přáli účast Brandušky. Samozřejmě jsem neváhala ani minutu – když už nic, aspoň se uleju z práce.

Ve čtvrtek po poledni jsme se všichni sešli v místě natáčení. Byt byl hodně prťavý, takže se dovnitř vešli jen herci, kameraman a režisér. Kapánek jsem znervózněla, protože znám tu moji závislačku, ale pro první scénu – vítání páníčků, se to nakonec docela i hodilo, protože Branduška byla samozřejmě mezi prvními u dveří. S každou novou scénou jsem na Brandy viděla, že se jí do bytu bez paničky chce míň a míň a ke konci už jsem měla problém ji tam vůbec dostat (o uších jako debílek snad ani není třeba mluvit). Nicméně páni filmaři si všechny pejsky moc chválili, tak jsem sama moc zvědavá. I když jednu scénu jsme měli možnost vidět a Brandy si vesele hopkala po sedačce (zřejmě jen do té doby, než jí docvaklo, že jsem jí tam zase nechala samotnou). No, necháme se překvapit, co se povede sestříhat a jestli tam můj závisláček vůbec bude vidět. Mezi scénami si někteří pejskové pěkně vyhráli a dokonce jsme zvládli pořídit i foto všech herců s panem režisérem. Branduška se pěkně nasáčkovala k hlavnímu herci Honzovi, ale než to stihl někdo vyfotit, samozřejmě vzala dráhu, takže na finální fotce je úplně na kraji a tváři se jako tydýtek. Atmosféra byla moc příjemná, všichni byli strašně milí a unešení z pejsků. Štábu tímto děkujeme, že se o nás moc hezky staral.

Poté jsme odfrčeli na cvičák, kde se natáčel náš flyballový trénink a několik dalších scén s naší „rodinkou“. Pejskové vyfasovali neuvěřitelné oblečky – oblečky vypadaly tak trochu jako ze sado-maso salonu – a natáčel se „příchod na závody“. Vůbec jsem nezáviděla Hance, která vyfasovala na vodítku smečku PRTů. Borderky šly pěkně spořádaně, ale PRTí komando táhlo jak šílené – v čele samozřejmě magůrek Branďásek (dokonce se jednou vyvlíkla z obojku). Mezitím přijela i Klára Vytisková (zpěvačka), které byl z našeho družstva přidělen Denny a účastnila se závodu mezi Dennym a Bree. Pejskové byli hodně zmatení, že je nepouští jejich páníčci, ale myslím, že to zvládli na výbornou. Když se dotočilo, tak Brandy totálně odpadla – usnula vsedě, ale před posledním během se zase zmátořila a běhala úžasně.

Večer nás na Facebooku čekalo moc milé poděkování přímo od Vojty:

Smečko…! 😀 Moc vám všem díky za dnešek..! Opravdu jste byli všichni skvělí a veeeelmi trpěliví..! Pesani neúnavní a profesionální až na půdu boudy..! Věřím, že výsledek se vám bude líbit a jako předzvěst vám aspoň posílám tu pecku, na kterou to točíme…! Mějte se fanfárově a přeju spoustu pohárů a skvělé časy..! Pac a fakt velkej DÍK! … 😀 Rejža Vojta…;)

Fotogalerie Jana Koláře ze cvičáku zde

Videoklip je momentálně ve střižně a jakmile spatří světlo světa, hned se s Vámi podělíme!