BRANDY A TŘÍMĚSÍČNÍ BEAUCERON EDDIE

Brandušku si do kanceláře beru už opět celkem pravidelně aspoň na dopoledne, aby si trochu oddychla od malých raubířů. Tento čtvrtek ji ale čekalo pořádně překvapení. Panu šéfovi nedávno zemřel na rakovinu jeho vlčák Dareček. No a protože najednou doma chyběl pořádný, velký pes (dva jorkové a jeden westík se za hlídače moc považovat nedají), rozhodl se pořídit štěňátko. Lustroval jednotlivá plemena a nakonec se zamilovali do štěňátka beaucerona. V ten den ho vzal do kanceláře.

Brandy nevěřila vlastním očím. Eddie je kouzelný a moc milý pejsek. Celou dobu v kanceláři se choval vzorně. Sice měl trošku roupy ve chvíli, kdy objevil Branďulčiny nalité cecíky, ale ta mu poměrně rychle vysvětlila, že z těhle cecíků tam pro něho není ani kapička. Poté, co si tedy aspoň trochu pohráli, našel si odpočinkové místečko u prázdné misky od granulí. Chvilku na mne zkoušel smutné oči, ale v tom jsem mu opravdu nedokázala pomoct (ačkoliv doma máme hromadu štěněčích granulek, tak v práci ani ťuk), nakonec usnul s tlapkou v misce. Brandy chodila pravidelně kontrolovat, jestli v té mističce tlapkou zatím nevykouzlil nějaké žrádlo, ale bohužel nevykouzlil.

Eddiemu přejeme dlouhý a spokojený život. Moc se na něho těšíme při další návštěvě, snad se mu naše holky budou ještě líbit.