VYHLÁŠENÍ VÍTĚZŮ FLYBALLOVÉHO POHÁRU PURINA PRO PLAN CUP 2012

Na letošní vyhlašování poháru Purina Pro Plan Cupu jsme se mimořádně těšili a naši The Rebels II. se sešli téměř v plném počtu (chyběla akorát churavá Lenka a Kačka Skalková, která v tomto roce náš tým několikrát báječně posílila, za což jí děkujeme). Letošní schůze proběhla vcelku rychle, stejně jsme se všichni klepali na pohár – ve 2. divizi jsme totiž obsadili neuvěřitelné 1. místo. Když mi to holky před časem volaly, málem jsem spadla pod stůl. Je to obrovský úspěch a naše celoroční snažení a trápení bylo ohodnoceno jak nejlépe mohlo. Velkým úspěchem bylo i třetí místo The Rebels I. v 1. divizi (gratulujeme).

Po schůzi jsme nahňácali ceny do auta, pohár si vezl hrdý Sebi na klíně, obložený dvěma slečnami Luckou a Petrou (co víc by si takový Talián mohl přát) a vyrazilo se k nám – na štěňátka a slavit. Ještěže nám včas došly šampaňské zásoby (ba ne, krotili jsme se, jistě by se doma ještě něco našlo). Branduška dostala dobrůtky a úžasnou hračku, které se velmi rychle ujala – v alkoholovém opojení mi nějak nedošlo z jakého důvodu se jí ujala. Bylo to parádní odpoledne s bezva partou lidí (jsem ráda, že jsem zrovna s Vámi). Jen škoda, že chyběly ostatní z rebelské dvojky, ale Aneta i Monika měly ještě jiné akce, ale na štěňátka se prý určitě dorazí podívat. Oslavičku jsme rozpustili až navečer – málem jsme zapomněli udělat pohárové fotecky štěňátek, ale nakonec i na ně došlo. Děkujeme třem našim sudičkám (Petře, Lucce a Sebimu) – jsem si jistá, že našim štěňátkům předurčily hvězdnou sportovní kariéru. Bylo to skvělé setkání, těším až si to znovu zopakujeme tentokrát v kompletní sestavě. Díky za všechno – a upřímně přiznávám, že pohár, který si tentokrát domů odvezla Petra se Sebim, závidím.

Ráno mě čekalo překvapení – naříkající Branduška mi do postele přinesla právě tu novou hračku, malého černého oslíka. Šíleně plakala, starala se o něho vzorně – prostě během večera a noci adoptovala nové štěňátko.  Zřejmě se jí zdá, že štěňátek má málo. Pro jistotu jsem tedy zabavila všechny hračky, aby ji náhodou nenapadlo začít se starat o hračky a nevykašlala se na prcky (i když to u nás asi nehrozí).