TURNAJ SLADKÝCH NADĚJÍ 2010 – DVOJICE

O víkendu jsme vyrazily na naše první závody ve flyballu. Původně jsme byly nahlášené jen do sobotního neoficiálního závodu dvojic. Branduška závodila ve dvojici s border colliákem Dastíkem a oběma to šlo skvěle. Jen Branduška Dastíka trochu prudila, tak jsme museli startovat od brány časomíry, aby po něm nevyjížděla – chtěla by si s ním hrát. Ale i přes tento handycap (nemá totiž dostatečný rozeběh a tudíž nemá hned na začátku správnou rychlost) byli oba úžasní, do finále jsme se dostali bez jediné prohry, takže nás čekalo opakované finále, které jsme, díky chybě soupeře, nakonec vyhráli. Takže jsme v závodu dvojic v druhé divizi získali 1. místo. 

Domů jsme si tedy odváželi hromadu krásných cen od ProPlanu, výborné dortíčky za 1. místo jsme zblazjili hned na místě – našim čtyřnohým závodníkům jsme samozřejmě také kousek nechali.

Děkujeme tímto nejen organizátorům závodu, ale především i naší celodenní podpoře – skvělé nabíječce Blance a trenérce Kláře, které se mnou měly trpělivost, aby mi vše neustále dokola vysvětlovaly.