MISTROVSTVÍ ČR 2011

Máme za sebou Mistrovství ČR ve flyballu. Tentokrát nebylo žádné rozdělení divizí, protože na Mistrovství se kvalifikovalo 12 týmů, které závodily v jedné divizi. Dopoledne nás čekal Speed Trial – 4 běhy, ve kterém jsme si vyběhaly nejlepší čas 18,99 s, takže do odpoledních běhů jsme nastupovali ze 7. místa. Brandy překvapila hned v prvním běhu, který měla za 5,26 s. Tak trochu jsem doufala, že ji toto tempo vydrží celý den, ale bohužel se brzy ustálila na svých standardních výkonech kolem 5,50 s.

Odpoledne se běhalo na dvě prohry. Jako první jsme se utkali s Pilsen F.A.S.T., kde jsem to udělala trochu napínavé při střídačce, ale nakonec se nám nad Plzeňáky povedlo vyhrát  3:2. Další běh byl víceméně jasný dopředu, takže nás ani nepřekvapilo, když jsme s Hop Trop Prague prohráli 3:0. Naopak vítězství nad Kosatkami 1 3:1 jsme si nenechali ujít. Ovšem pak nastoupila českobudějovická Alea – Tým naděje, která na Mistrovství všechny překvapila rychlým týmem. Alea nám nakonec byla osudná, vyřadila nás z dalších bojů výsledkem 3:2.

Musím se pochlubit exkluzivním kouskem, kterým jsem zamotala hlavu hlavně rozhodčím – ač jsme poslední rozběh evidentně prohráli, tak časomíra ukazovala náš čas kolem 17 s, tedy daleko lepší než Aley. Pravděpodobně se mi povedlo po vypuštění Brandy míčkem stopnout časomíru. Budu muset na tehle fintě víc zapracovat, aby to příště nebylo tak nápadné.

Bohužel se nám nepodařilo udržet 7. místo a spadli jsme na místo 8. Nevadí, myslím, že to není špatný úspěch na Mistrovství republiky. Navíc jsme si zde vylepšili týmový rekord na 18,99 s. Škoda asi dvou pokažených střídaček, kdy se náš čas, nebýt té střídačky, zastavil na 18,81 s a 18,85 s (a to dokonce proti Mistrům ČR Lavině Alfa, kterou jsme se rozhodně nenechali v dopoledních bězích nijak zahanbit).

Pejskové toho po celém dni měli plné kecky, navíc bylo velké vedro (ještě, že se běhalo pod střechou, jinak bysme pejsky dočista uvařili). The Rebels III. se tedy umístili na 8. místě. Z Mistrovství jsme si odváželi jen památeční medaile, nějaké pozornosti a dobrůtky a já navíc spoustu modřin, protože Branďolita jak vidí dráhu, je z ní pekelná divoška. The Rebels II. – těm se bohužel vůbec nedařilo – se umístili na 12. místě.

Děkujeme za nabíjení jedinečné Blance (uff, trochu jsem se hrozila, že pokud se naše dvě družstva potkají budu muset nabíjet já nebo Markéta, naštěstí k tomu nedošlo).

Krásné video Michala Vokrouhlíka z Mistrovství Republiky 2011 – neuvěřitelné věci se ději na boxu (mimochodem, když budete hodně pozorní uvidíte i hodně rebelských pejsků a samozřejmě i Brandy).  K vidění jsou i finálová videa mezi Lavinou Alfa a Dog Dragons