HAPPY MÍČEK 2011

Máme za sebou další smolný flyballový turnaj, tentokrát Happy míček v Krupce. Už od rána to bylo napínavé – podařilo se nám zaspat (ještěže máme páníčka, který nás probudil, protože jinak bysme s Branduškou chrupaly možná až do odpoledne). Rychlý telefon Karolíně, kterou jsme právě v 6,30 hod měly vyzvedávat, rychlá hygiena a odjezd (a samozřejmě asi milion věcí doma zapomenutých). Káju s klukama jsme naložily a frčeli jsme jak o závod na závod. Cestu nám ještě trochu zkomplikovaly nějaké objížďky, malé bloudění a v 8,30 hod jsme jako poslední dorazili na přejímku pejsků (ještěže jsou Laviňáci tak hodní a počkali na nás).

Dopoledne jsme na dráze zářili krásnými výkony proti Kosatkám 3:1 a Dajavera Fitmin team 4:0. V odpoledním běhu nás nemile překvapilo družstvo Pilsen 2 F.A.S.T., kteří hned první běh s námi prolomili mezní čas, přesto jsme prohráli 1:3. Tím odpolední běhy skončily a my se vydali na krátký výlet k rybníku Kateřina (ten jsme prostě nemohli vynechat), kde si psiska pěkně zaplavčili a vyřádili. Večer byl moc fajn – povídalo se, poslouchali jsme místní country. Rebelíci jako zkušení harcovníci odpadli poměrně brzy do postelí, nicméně noc nám zpestřili místní zaměstnanci a někteří závodníci (že by Piráti?!), když se cca ve 2 ráno rozhodli zrežírovat pohádku. Každý z nás slyšel nějaký útržek (např. rozdělování rolí šlechtičny, sexy zahradníka apod.). Někteří měli to štěstí, že slyšeli i kus samotné pohádky, takže ráno jsme měli možnost dát dohromady celý příběh.

Hned druhý den ráno jsme začínali běhat opět s Dajaverou, kterou jsme ve složení Zara, Rocky, Žili a Flip porazili opět 3:0 (Branďulka sbírala síly na další běhy). Odpočinek jí ale moc platný nebyl, protože v dalším běhu nás opět porazilo družstvo Pilsen F.A.S.T. (již podruhé breaknuté), a to 3:1 . No a jako poslední jsme se utkali opět s Kosatkami 1. Vzhledem k úspěchu z předchozího dne jsme počítali s téměř jasnou výhrou, ale opět nám štěstí nebylo nakloněno – já a Jirka jsme pokazili střídačky, které, ač jsme pak napravili všichni krásnými OK, tak nám to nebylo nic platné, protože v posledním, rozhodujícím běhu, přiběhl na start cízí pejsek (teda až tak cizí nebyl, ale to nemusí nikdo vědět, že , prostě v tu chvíli na dráhu nepatřil), Marta musela kvůli tomu počkat se startem, aby nedošlo ke kolizi a i když jsme ostatní dali OK, tak start 1,43 s byl prostě moc a my běh prohráli 3:1. Škoda, že si rozhodčí pejska nevšiml – měli bychom nárok na nový běh, proč my jsme nebojovali za nový běh dodneška nechápu.

Tím jsme doběhali, umístili se na 3. místě a mohli fandit ostatním Rebelíkům. Rebelové II. měli v běhu proti HopTropům také smůlu. Oni sice bojovali za spravedlnost, ale bylo jim to prd platné i přesto, že měli hromadu svědků a skončili na 5. místě. No a jako největší hvězdy se ukázali Rebelové I., kteří ač to původně nevypadalo, tak v opakovaném finále porazili Nimbus HopTrop. Krásné poháry si domů za Rebels I. odvezla Petra s Afričkou (Afrička moc mile na závodech překvapila báječnými střídačkami i časy) a za Rebels III. si pohár odvezla Marta se Zarčou a nejlepším nabíječem na světě Vaškem.

GRATULUJEME A DĚKUJEME!