HAPPY MÍČEK 2010

O víkendu jsme s Branduškou vyrazily na neoficiální flyballové závody do Litoměřic – Happy míček. Předpověď počasí zněla hrůzostrašně a po posledních zkušenostech jsme byly připravené opravdu na všechno. O to větší jsme měly radost, že počasí se nakonec bylo nádherné – ani kapka nespadla a my si užily báječné závody.

Bohužel za naše družstvo The Rebels II. nemohla nastoupit Blanka s Lexíkem, ale báječně je zastoupila Jitka Slánská se svými borderkami. Branduška se v bězích střídala s pudlíkem Flipíkem. Celé naše družstvo běhalo báječně a do druhého dne jsme nastupovali z prvního místa. Večer jsme se pořádně pobavili především u velmi zajímavé bojovky, kterou nám nachystal Sebi, bez větší újmy jsme přežili nedaleký ohňostroj a ráno se probrali do krásného slunného dne, který znepříjemňovaly jen nálety všudypřítomných vos a z nedalekého Terezína se neustále ozývající ukrutné rány – jakoby se tam střílelo z děla (že by natáčení?). Ačkoliv se to bouchání Brandušce moc nelíbilo, tak ve chvíli, kdy přišla na dráhu, neviděla a neslyšela nic jiného než tenisák, překážky a box, takže jsem si pořádně oddychla – obavy jsem přece jen trochu měla.

Nicméně neděli jsme zakončili napínavým finále a umístili se na prvním místě v druhé divizi. Velký zlatý pohár si domů odvezla Míša s Bree za nádherné časy. Ta vlastně snad jako jediná pořídila i několik fotek, na které se můžete podívat v naší fotogalerii (děkujeme za zapůjčení dvou fotek sem na stránky) a na závěr pořídila i foto našeho vítězného týmu i s pohárem – bohužel se v tu chvíli opět ozývalo pekelné bouchání, takže Branduška odmítala pózovat a tak na fotce vypadá tak trochu jako malý debílek. Ale příště jí to určitě bude slušet u poháru jako ostatním.

Domů jsme dorazily sice hodně znavené, ale zato náramně spokojené se zlatou medailí a spoustou dárků. Za fotky ještě jednou moc děkujeme Míše Novákové a doufáme, že se brzy někde objeví i video z našeho vítězného tažení na Litoměřicko.