EAGER´S CUP 2012

V našem flyballovém týmu došlo k malým změnám, letos budeme reprezentovat The Rebels II. společně s Afričkou, Dastym, Chloe, Blaženkou a Sárou.

Většině se podařilo dorazit už v pátek, nečekalo nás tedy ranní vstávání, i tak se ale vstávalo těžko – zvlášť, když panička jako obvykle v pátek i v neděli uzavírala společenský večer (vlastně rebelský altán). V sobotu se běhal tzv. Speed Trial, tedy záleželo na dosaženém čase. V sobotu se nám podařilo zaběhnout nejlepší čas 19,31 s, takže do neděle jsme postupovali z 5. místo. V nedělním Double Elimination (na dvě prohry) jsme bohužel hned první běh prohráli s Unleashed NightMares. Druhým během jsme porazili Lavinu Beta, ale osudným se nám stalo setkání s Tsunami 1 – druhá prohra, tím pádem konec a naše vyřazení. I přesto jsme se umístili překvapivě na 4. místě. Co dodat – časově jsme, aspoň myslím, na všechny soupeře měli šance, ale bohužel si pejskové postavili hlavu a docházelo tak k opravdu školáckým chybám. Snad se nám příště bude dařit o něco víc. Velké poděkování patří Petře Švábenské jako nabíječce.

Obdobně na tom bylo i druzstvo The Rebels III., kteří ve své divizi obsadili 4. místo.

The Rebels I. překvapili parádním výkonem a jejich 3. místo ve 2. divizi asi nikdo z nás nečekal. Byli skvělí, sehraní, pejskové rychlí. GRATULUJEME!

FOTOGALERIE KAČKY SKALKOVÉ

Děkujeme a ještě děkujeme Radkovi za jeho fotky zde!