SRANDA ZÁVODY VE STODŮLKÁCH A MINIGOLF

Po dlouhé době máme za sebou trochu klidnější víkend. Sobotu jsme tak trošku proflákaly, abychom sesbíraly síly na nedělní Sranda klubové závody ve Stodůlkách. Sranda závody to opravdu byly – hned v prvním běhu se pod Brandy sesypal vršek áčka, takže jsme si ho opravily – z toho důvodu diskvalifikace. Pak na nás čekal paralelní závod, který jsme v kategorii M vyhrály a v celkovém finále jednotlivých velikostí jsme skončily na 2. místě, protože Branďulka shodila jednu laťku. Na závěr nás čekalo proběhnutí parkuru s cizím pejskem, což bylo moc vtipné. Brandolita, přes moje obavy, s obouma psovodama vyběhla naprosto bez problémů – možná si i oddychla, že konečně s ní neběží poleno panička. No a já si zase vyzkoušela běh s o maličko pomalejšími pejsky Sárou a Vikinkou – zajímavá zkušenost stíhat pejska na parkuru. 

Petře Hamšíkové tímto děkujeme za příjemně zpestřené nedělní dopoledne! Všechno bylo perfektní a i občerstvení, kteří účastníci donesli stálo opravdu za to – BUBLANINÁM ZDAR!

No a po závodech jsme se vypravili s našimi kamarády na minigolf na Novodvorské, kde se panička opět předvedla jako pořádný břídil. Brandy se na to chvílemi ani koukat nemohla. Fotky dodáme snad brzy.