NAŠE AGILITNÍ HVĚZDY

BUGATTI
V neděli večer na mém FB profilu čekala tato nádherná zpráva s Bugattky fotkou: „Majstrovstvá SR – Družstvá, kategória medium – 1. vícemajstri SR“
Bugattka je prostě nejlepší – taková mladice a už si ozkoušela stupně vítězů na Mistrovství Slovenska. Jen tak dál! Holkám a vůbec všem LAKovcům moc gratulujeme ke krásnému výsledku a přejeme hromadu dalších takových úspěchů (neříkala jsem moji milí Bugattkovci, že ještě všem natrhnete zadek?!).

BINGO
Další zpráva čekala na FB profilu Verči v tomto znění: „Dneska jsem se přesvědčila, že mám toho nejúžasnějšího pejska na světě! Naše první oficiální závody s Bingem dopadly víc než výborně a a výsledky tedy… Jumping – 1.místo (čistý běh), Zkouška MA1 – 1.místo (skočená zóna), Agility – 2.místo (čistý běh), ….a součty 1. místo“
I Verče s Bingem moc gratulujeme – jsem hrozně ráda, že se konečně odhodlala vyrazit na první závody a hned takovýhle úspěch.
Co říkáte, já myslím, že máme za sebou moc povedený víkend a naši odchovanci jsou prostě jedničky!!!

BOND
Pan Bond ten už dokonce běhá ve dvojkách a podle slov paničky jsou králové diskoték, ale pěkně kecá, protože například prvním startem ve dvojkách si vysloužil v součtu krásné 3. místo. A i kdyby na paničky tvrzení něco bylo, já nepochybuju o tom, že pod Zuzuliným vedením se to co nevidět zlomí a současné diskvalifikace jsou jen matení nepřítele. Moc držíme palce a v příštím roce čekáme na ty stupně vítězů na Mistrovství světa!

BAILEYS
O Bailinčiných úspěších tu průběžně informujeme. Bailinka je též mimořádně šikovné agilitní zvířátko, bohužel to samé se nedá říci o její paničce, ale přesto věřím, že mě Bailinka jednoho dne také dovede na nějaký ten stupínek v rámci Mistrovství ČR (nebo aspoň teriérů), zatím za sebou máme jen evropské stupně vítězů flyballové.

Tady se můžete podívat na nádherné Tomášovy fotky z MSR 2015.