MISTROVSTVÍ ČR PLEMEN 2010

Na Mistrovství ČR plemen jsme se moc nepředvedly, i přesto že parkury byly moc hezké – stavěli je český rozhodčí Antonín Grygar a švédský rozhodčí Nalle Jansson. Ani jedna z nás prostě neměla svůj den (u paničky nic neobvyklého) a na parkuru jsme prováděly jednu blbinu za druhou.

Nejnadějnější byl asi první jumping. Vyrazily jsme jako rakety, jenze pár překážek před koncem se Brandy začmuchala na koberci a panička místo, aby Brandy navedla správně na další skočku, zůstala čučet jako tele, takže Branďulka, když se vzpamatovala, skočila stejnou skočku zpět. No a pak už se to s námi táhlo ve stejném duchu celý víkend. Brandy víc zajímalo čuchání, byla hodně pomalá a když náhodou měla světlou chvilku, všechno pohnojila panička. Nevím co se to s námi dělo, ale Brandulka běhání miluje, tak moc nechápu, co ji tak zaujalo na tom koberci. Možná to bylo tím, že Brandy nemá moc v lásce halu v Letňanech nebo to mohlo být faleškou, která se na ni chystala. Těžko říct.

Jedním mi ale udělala velikánskou radost – v sobotním agility Brandy předvedla luxusní zastavení na zóně. V tu dobu jsem si myslela, že na závodech máme vyhráno se zónama.