JAHODOVÝ POHÁR 2010

V neděli se naše dámská sestava ve složení já, Brandy, Zuzka a Viky vydala do Kladna, kde byl Jahodový pohár zakončován nedělními dvozkouškami. Parkury obou „Lukáčovců“ se nám moc líbily.

Zuzka s Vikinkou zaběhla oba parkury moc pěkně, ale bohužel Zuzka Viky v druhém běhu nepočkala na Viky, která odmítla látkový tunel. Tahle malá chybička je v celkovém součtu posunula na smolné 4. místo. Nám se součet nepočítal, protože první zkoušku se nám podařilo disknout – Brandy byla jak z divokých vajec (to je ale normálka) a nejenže se nám podařilo správně do slalomu naběhnout až napotřetí, ale pak vynechala tyčku a zahučela do tunelu, takže disk. Torpédko si pak skočilo zónu áčka, takže jsme si zoničku opravily, no a vyvrcholilo to pádem z kladiny, který sice vypadal hrůzostrašně, ale Brandulka se jako správná teriérka jen oklepala a pádila si kladinu opravit skoro stejným fofrem jako při pádu, ale s exkluzivní zoničkou. Druhý náš běh byl o mnoho úspěšnější, ačkoliv jsem měla velké obavy – áčko v rovince lákalo téměř každého psíka. Kupodivu jsme tento „oříšek“ zmákly a vesele frčely dál. Dávala jsem hodně velký pozor na správně provedené zony, takže nás to sice trošku zpomalilo, ale odměnilo čistým během a umístěním v této zkoušce na 2. místě!

Po zkouškách jsme opět zatleskaly všem oceněným, vydaly se na procházku, pokecaly se všemi známýmy a šťastné spěchaly domů za páníčkem společně fandit našim hokejistům na finálový zápas Mistrovství světa – i Branďulka držela „drápky“.