AGILITY VÍKEND O.K. NOČNÍ HRÁTKY 2009

O víkendu jsme vyrazily do Komořan, kde probíhaly tolik očekávané agilitní Noční hrátky.

V pátek proběhly závody družstev, dvojic a klubů. Naše družstvo Půl na půl sice postoupilo do sobotního finále, ale rozhodně ne naší zásluhou – diskly jsme se. Chudinku Jitku a Axíka, náš tým Slepejši, jsme pro změnu diskvalifikovaly v závodě dvojic, ale zato v závodě klubů jsme doběhly na krásném 10. místě.

V sobotu na nás čekal závod podle roku narození – další diskvalifikace a Charlieho běh. Škoda, že tento závod nebyl oceňovaný pohárem, protože Branďulka, která běžela s Jitkou Klozovou si vyběhla báječné druhé místo (safra, panička by se nad sebou měla pořádně zamyslet). Večer probíhala finále dvojic, družstev, klubů a neuvěřitelný paralelní závod jednotlivců.

V neděli na nás čekal závod podle roku narození a závod plemen – že neuhodnete, jak jsme dopadly – ano, 2x disk. 

Ačkoliv jsme se tu moc nepředvedly, tak se nám Noční hrátky moc líbily a těšíme se na příští rok. Do té doby musíme pořádně trénovat a hlavně panička se nějak musí poprat se závodní nervozitou během prvních překážek. Sláva vítězům a čest poraženým (do příštího roku se pokusíme prosadit poháry i pro největší zoufalce (jako my) – vždyť 6 diskvalifikací je taky umění !!!!!!!!!!!!!!!!!!