1. TROJZKOUŠKY U AGIHOLEK

Další závody u mých oblíbených AgiHolek jsem si nemohla nechat ujít – tedy závody, jednalo se o zkoušky. Propozice jsem si zapomněla nastudovat a až na místě jsem byla překvapená, že se neběží zkoušky dvě, ale rovnou tři –  malá psychická újma… Původně jsem plánovala přijet o něco dřív, abych viděla, jak se na parkuru daří vnoučkovi Beebovi s Verčou – bohužel jsem kapánek zaspala, takže jejich výkony jsem nakonec neviděla a bohužel nemohla ani gratulovat na stupni vítězů – Beebulka si prošel diskotékou, po kom ten kluk asi bude, ze by se pobabil? Verča tedy aspoň pomuchlovala bláznivou tetičku Bailinku, já zase Bailinky tetičku Eterku Dejny Kavalírové (jsem si myslela, jak je holka nohatá a ona je tak akorát – prostě krásná) a pak rodinné příbuzenstvo společně zapózovalo Pavlu Humpolcovi – fotka bude snad brzy.

No a já se s Branduškou vrhla na parkur. Jak už jsem zmiňovala po minulém závodě, tak Brandy začíná na stará kolena trochu zlobit na startu – předčasný start. Z toho nechat se jí strhnout jsem snad uz vyrostla, tak jsem milou princezničku vrátila. Aspoň jsem běžela o něco méně nervózní, takže zase jednou hezký pocit z disklého běhu – cestou jsme opravovaly jen áčko, které nebylo úplně podle mých představ.

Na druhou zkoušku jsem se moc těšila, parkur se mi moc líbil, jenže jsem si neohlídala Branďulku a za zády mi foukla do tunelu (ani se jí nedivím – žádný povel, žádné upozornění…), takže oprava. Tentokrát jsem si dala větší pozor, pro jistotu udělala otočku na čelo a šup – Branduška opět v tunelu… Když jsem po vyběhnutí z tunelu viděla ten blažený výraz „jupíííí, paničko a ještě jednou si dáme tunýlek“, raději jsem to zabalila a odešla z parkuru.

Ještěže nakonec byly zkoušky tři – své štěstí jsme si vybraly až v té poslední, třetí zkoušce. Před startem trénování odložení a navazování spojení – vyplatilo se a zaběhly jsme krásný čistý parkur, a to zrovna ten, který mi přišel nejtěžší ze všech, protože tam číhala spousta pastiček.

Za videa moc děkuji Pavlu Humpolcovi a Markétě, která už napjatě vyčkávala na trojkové zkoušky. Bohužel jsem jí natáčení nemohla oplatit – baterka vybitá. No a díky Markétě máme i tři luxuní fotečky s Branduškou. Modela Flipíka přijela totiž vyfotit spolupracovnice Markéty Kateřina Fraňková – nádherné fotky má na svém profilu a já děkuji za ty naše.

Po vyhlášení jsem si s holčičkama udělala krátkou procházku do Milíčovského lesa – s Bailinkou zase trocha adrenalinu. Ona je fakt ukrutný nezmar. No a domů jsme dojely skoro za tmy.