ODCHOD TŘÍ ŠTĚŇÁTEK DO SVĚTA

 

SYMETRÁČEK/BUTCH bude bydlet s paničkou Míšou a kamarádem Cameronem Ritakim v Praze

Jako první si přijela panička pro pana Symetráčka – Butche. Téměř celou dobu prospal nové paničce na klíně – evidentně si tihle dva okamžitě padli do oka. Podle zpráv a fotek z domova se mu dostalo krásného uvítání od psího parťáka Camiho. Od Míši dostáváme krásné fotky. Cameronek našeho maličkého stále hlídá, rád si s ním hraje a když maličký spinká, Cameronek netrpělivě čeká až se prospí a budou se moc zase hrát.  Přejeme Vám hodně štěstí, ať Vám to společně klape a doufám, že se budeme často vídat.

Jak si společně žijí můžete sledovat na jejich stránkách zde.

 

FLÍČEK/BINGO bude bydlet s paničkou Veronikou, jejími rodiči a kříženkou Jessie v Rajhradicích u Brna

Předávání pana Flíčka – Binga bylo kapánek dramatické, mojí vinou. Tímto se páníčkům omlouvám. Myslím, že i Flíček bude v novém domově náramně spokojený. I přes páníčků obavy ho Jessinka přijala poměrně rychle, a to i přesto, že je krátce po kastraci. Náš malý divoch má tedy smolíčka, jestli si na Jessinku dělal nějaký zálusk. Doufejme, že z něho vyroste šikovný agiliťák pod vedením mistryně ČR mládeže v agility.  Přejeme Vám hodně štěstí, ať Vám to společně klape a krásně běhá!

Jak si společně žijí můžete sledovat na jejich stránkách zde.

 

JEDNOOČKA/BUGATTI bude bydlet s páníčky Sysou, Tomášem a kříženkou Daphne v dalekém Liptovském Mikuláši

Naše maličká si ještě před odběrem u známých svých nových páníčků získala novou přezdívku Ferrari (snad bude své přezdívce dělat čest). Zřejmě se moc netěšila na dalekou cestu, protože po přivítání páníčků se sama od sebe odebrala do ohrádky,  ale naštěstí to před odjezdem vyžehlila pořádnou pusinkou paničce. Daphinka do poslední chvíle nechtěla věřit, že jí naše malé torpédko bude doma dělat společnost. I tito páníčkové hlásí, že už si jedna na druhou zvykly, společně si hrají a už teď mají velké agility plány. Přejeme Vám hodně štěstí, Dafince hodně trpělivosti s naší maličkou a i Vám, ať se daří na agility parkurech.

Jak si společně žijí můžete sledovat v jejich fotogalerii zde.

 

Jsem ráda, že je to za námi, prckové už potřebovali do nových domovů jako sůl. Doufám, že se nám podaří zůstat se všemi ve spojení a budou se moct účastnit i našich rodinných setkání a srazů – všichni byli pro. Zatím musím všechny pochválit – informují mne pravidelně, podrobně a zatím i velmi pozitivně, a to i o bobečkách, protože jsem měla o všechny obavy kvůli prodělané střevní infekci z minulého týdne. Do neděle se ale všichni srovnali a i páníčkové hlásí krásné, tuhé bobečky. Jen nám všichni pěkně zmlsali, protože právě kvůli střevní infekci byli dva dni na dietní masové konzervě, takže se na granulky v novém domově někteří moc netvářili, přitom u nás byli schopní se kvůli granulkám nebo salátu poprat. Ale už je vše v pořádku.

Ten, kdo mě dobře zná, tomu je jasné, že se odběry prcků neobešly bez slziček. Nechápu, proč si někdo jako já pořizuje chovatelskou stanici a štěňátka. Obulela jsem odchod všech, i když vím, že se snad všichni dostali do dobrých rukou. Dokonce se mi podařilo rozplakat i některé nové páníčky.

Teď už zbývá jen najít skvělé majitele pro naše dva fešáky Číňánka a Proužka a pak vypukne Puntičce peklo – tvrdý výcvik, tvrdá ruka bude potřeba. Samozřejmě přeháním.