ČEKÁME ŠTĚŇÁTKA

Od krytí uběhlo 24 dní, nastal čas na sono bříška, zda Hannelka s Olafem přece jen něco upekli. Vyrazily jsme k naší milé Martě Skrejvalové do Vetcentra. Jak už jsem několikrát psala, tak Marta je náš anděl strážný – největší veterinární milovnice parsonků, však sama má doma dvě fenečky, vlastní chovatelskou stanici Realgar /každým dnem tu očekávají také narození štěňátek po krásné Berretce/ a se mnou už na veterině prožívala dobré i zlé… Komu jinému se tedy svěřit na stanovení březosti?

Hanneli není velkou milovnicí veterin – z čekárny se snaží prchnout, v ordinaci schovat, na stole zamrzne. S Martou jsme se smály, že jsme zvědavé, až se potkáme někde mimo veterinu, jak se na ní Hannelka bude tvářit. 😀 Sono nám na zamrzlé Hanneli okamžitě ukázalo dvě štěňátka – zatím spíš křupičky, třetího dárečka jsme musely trochu hledat, ale dohledaly jsme. Ne všichni se ale chtěli fotit, takže na první rodinné fotce jsou jen dvě kuličky /z toho jedna částečně v pravém růžku/. Mám velikánskou radost. Sice jsem tušila že se krytí zdařilo, ale takhle černé na bílém to je něco jiného.

Jinak musím říct, že nastávající maminka se zatím jako maminka moc nechová – pořád lítá jak ztřeštěná a trošku teď zlobí se žrádlem, tak denně vymýšlím nějaké fintičky, aby se pořádně nabaštila. Normálně žrádlo moc neřeším – máš/nemáš hlad, na což teď nemám koule. 😀 Snad se to ale brzy zlepší.

Na fotkách můžete kromě sona vidět i i překrásný obrázek z mlsek, které jsem na Vánoce objednala u Mapsíka. Holky z Vysočiny jsou neuvěřitelné šikuly a vyrábí spousty krásných čmuchacích koberečků, targetů a na Vánoce pečou cukroví pro pejsky. Objednávala jsem u nich už podruhé a mlsky opět neměly chybu, říkaly holčičky. Obrázky na pytlíčkách maluje synek, musím se někdy Petry zeptat, jestli tenhle vlkodlačí byl dělaný přímo pro nás anebo se k nám dostal jen náhodou. 😀 Moc mě pobavil.

Doufám, že se Hannelka naučí brzy řádně odpočívat a kromě pečení s paničkou, dopeče i nějaké štěňátko navíc – já totiž pořád věřím že tam jsou čtyři /aspoň tak byla zadána „objednávka/ 😀