AIMINKA NA NÁVŠTĚVĚ

Po roce a čtvrt nás v Praze opět navštívila Aiminka (tentokrát dorazili romanticky vláčkem a trochu nás překvapili brzkým příjezdem – jednu moravskou návštěvu jsme vyprovodili a havířovští si to už k nám šinuli). Letošní návštěva byla cílená především na štěňátka, tedy na bratříčky a sestřičky. Aiminka z nich byla chuděra úplně jalová. Nejraději by pořád stála nad ohrádkou nebo v ohrádce, jenže ti malí pidžvýci jí nedali ani chviličku pokoj – tak trochu si ji pletli s maminkou, jenže ze zklamání, že z jejích cecíků nic neteče, se ji rozhodli aspoň prudit, okusovat a bůhví, co ještě. V ohrádce tedy nikdy moc dlouho nevydržela, ale za chvilku byla stejně zpátky – asi doufala, že se malí dráčci mezitím zklidní, ale byla zatraceně na omylu. Nejvíc si jich asi užila, když jsme prďolky vypustili v obýváku – tam se dá schovat, zdhrnout, cokoliv. Párkrát měla i choutky prcky vychovávat, ale myslím, že její výchova moc nezabírala, stejně jako maminky výchova trochu vázne.

V sobotu dopoledne jsme se v Kinského zahradě potkali s Veronikou, Beebou a Spikem. Trochu jsme doufali, že se setkání zúčastní i ostatní naše vnoučátka z Prahy, tedy Arthur a Anitka, ale ti měli pravděpodobně jiné aktivity. I když se tedy naše russlí parta skládala jen ze čtyř hafanů, tak Kinského zahrada i Petřín jich byly plné. Řádilo se, o klacek se přetahovalo, došlo i ke zběsilým honičkám a páníčkové a paničky měli zatím hromadu času probrat vše důležité i nedůležité z psího života. Na závěr se Beeba s Aiminkou rozloučili dost netradičně s Brandy – dostala neuvěřitelně za uši. Ještěže je ta moje bábinka splachovací, jiny teriér by je na místě sežral.

Ze soboty na neděli jsme kapánek flámovali, a tak jsme si na setkání s Archiem trošku přispali. Archounek nás vzal do svého oblíbeného Průhonického parku. Bohužel ten den se už ozývalo hodně petard z okolí, tak se Brandy tentokrát tolik nerozšoupla a držela se víc u nás. Archie s Aiminkou ti měli čumáčky plné vůní, které se Průhonickým parkem linuly, ale naštěstí jsme žádné srnky ani zajíce nepotkali. Páníčkové opět probrali všechno možné – počínaje BARFováním, výchovou a drbáním konče. Aiminka nám opět předvedla, že rozhodně nemá strach z výšek – občas mi až zatrnulo, kam se odvážila jít. Poté se jelo domů a následovalo opět pomuchlování s prcky společně s Archiem. Bohužel museli Aiminkovci tentokrát odjet už v neděli. Ač to bylo krátké setkání, tak opět moc milé, jako vždy s našimi milými rodinnými příslušníky.

Děkujeme tímto za krásné dárečky pro štěňátka i pro nás a těšíme se až se znovu uvidíme. Za krásné fotky, kterých jsme si pár vypůjčili, děkujeme Monice a Verče.


 
BEEBOVA FOTOGALERIE Z PETŘÍNA A KINSKÉHO ZAHRADY

AIMINKY FOTOGALERIE Z CELÉHO VÍKENDU