PARSON CUP 2012 – NAŠE DĚŤÁTKA BODOVALA

Bohužel i letos vyšel Parson Cup (coursingový závod PRŤousků) v termínu flyballového turnaje, takže jsme se s Branduškou nemohly zúčastnit. Jsme moc rádi, že na tomto závodě našla své zastoupení i naše chovatelská stanice, navíc s krásnými výsledky. Taky jsme pořádně držely palce a na všechny účastníky moc vzpomínaly.

V coursingovém běhu v profi třídě psů naprosto zazářil náš Archounek, který nejenže vyhrál s velkým bodovým ohodnocením, ale navíc se zúčastnil i závodu ve skoku do výšky. Archie překonal laťku ve výšce 90 cm bez shození a umístil se na krásném druhém místě.  No a díky prvnímu a druhému místu se tak stal nejúspěšnějším parsonkem letošního Parson Cupu a umístil se na celkovém 1. místě.  Holčičky Aiminka s Abinkou už takové štěstí neměly. V jejich kategorii fena amatér byla velká konkurence, ale přesto se holčičky nenechaly zahanbit a naše vnučka Abinka se umístila na smutném bramborové místě, tedy 4. a dcerka Aiminka se umístila na 6. místě ve stejné kategorii. Ale vzhledem k tomu, že holčičky mají soukromý naviják vyrobený páníčkem, jistě budou na příští sezonu pečlivě trénovat a příští rok se i ony objeví na předních příčkách. Doufejme, ze tentokrát se budeme moct zúčastnit i my.

Děkujeme tímto za informace a hlavně za úspěšnou reprezentaci naší chovatelské stanice. Gratulujeme a až se uvidíme, mate u nás dárečky a pusy na čumáčky!

Za fotky děkujeme páníčkům Archounka.

FOTOGALERIE OSTATNÍCH ÚČASTNÍKŮ: