PF 2014 A NĚCO MÁLO O NAŠICH AČKÁCH

Tak konečně i my můžeme popřát krásné, pohodové Vánoce a do nového roku s úsměvem, protože ten nový rok bude/musí být o 100 % lepší než ten letošní. Pro nás to byl rok plný změn – pozitivních i negativních. Z některých původně negativních změn se u nás nakonec vyklubalo něco lepšího – nový přírůstek do rodiny (Bailinka), odchod jednoho člena rodiny (bývalého páníčka), odchod od flyballového týmu The Rebels a založení nového týmu Flyball FUNatics, vrácení pejska z vrhu B a nalezení nové, skvělé paničky atd atd. Bohužel tento svět opustil i jeden mně hodně blízký človíček… , ale bylo to v den, kdy zase dva báječní lidičkové měli krásnou svatbu (moc mě mrzí, že jsme na ni nakonec nedorazili). Byl to tedy rok plný změn. O tom, jak si žijí naše deťátka z vrhu B jsme informovali minule, ale spousta změn nastala i u našeho Ačkového vrhu.
 
NOVÉ PŘÍRŮSTKY A ZMĚNY U VRHU A:
 
ARCHIE  O Archounkově přírůstku do rodiny jsme informovali – dne 11.5.2013 se mu narodila malá, dvounohá kámoška Vivien. Od jejího narození jsou nerozlučná dvojka. Pode slov páníčků je maličká pořádná divoška – nevím, po kom to má, ale tipuju, že po Archiem. Já zatím žádnou divočinu moc nepozoruju, naopak musím maličkou pochválit, jak je hodňoučká – prakticky jsem ji snad ještě nikdy neslyšela plakat. Pravidelně teď jezdí na Slovensko do Peťky rodného Liptova a nejspíš se nám brzy i na Slovensko odstěhují. Se nám bude stýskat.

 
ANGIE, i když mám Anginku nejblíž ze všech štěňátek, slyším a vídám ji nejméně. Bohužel ani fotky se ke mně nedostávají. Tak jen informace – panička Martina pilně studuje, tak se naší maličké věnují hlavně dospěláci. Pořád je to šílený mazel a má se báječně, jako všichni.
 
DEEN V sobotu 13.7.2013 spojili Deenkovi páníčkové své životy a jsou z nich teď pán a paní Klempovi. Na fotkách jsem zahlédla, že i Deenko se té velké slávy účastnil. No a příští rok na jaře je čeká přírůstek do rodiny – Deenkovi tedy přibyde bratřícek nebo sestřička. Simonka je přesvědčená, že bratříček, tak uvidíme. Moc držíme palce, ať všechno dobře dopadne a Deenkovi se narodí skvělý parťák minimálně jako Archiemu malá Vivi. Než to ale přijde, tak věřím, že bude o paničku i nadále pilně pečovat jako dosud.

 
CHILLI  O Chillce jsme chvilku neměli moc žádné zprávy, protože panička se ztratila za Facebookového světa, ale teď už je vše v pořádku a já se zase můžu kochat jejími krásnými fotkami a informacemi, jak je úžasná. To já vím, ale dávno. Chillka stále žije u Zuzčiných rodičů a je náramně spokojená, aktivit má až až. Já mám pořád pro tuhle malou potvůrku velkou slabost, tak doufám, že v příštím roce se podaří nějaká ta návštěva nebo rodinný sraz.

 
AIMY Aiminka a její páníčkové toužebně očekávali narození jejich vrhu B a snad narození jedné fenečky pro ně. Bohužel se narodilo pět kluků (báječných kluků), ale fenečka žádná.Když osud nebyl vstřícný, musela zasáhnout Monča a koncem roku si z Polska přivezla překrásnou černobílou krásku jménem Porsche Cayenne Linea Luna. Přeji, ať to holkám skvěle klape, maličká roste do krásy a dělá čest svému jménu. Moc se těším, až maličkou poznáme osobně. Aiminka se snad už z malého vetřelce vzpamatovala – budou skvělá dvojka.

 
ALBI I Albínkovi se změnil život – také mu přibyl dvounohý parťák, tedy vlastně parťačka Johanka, která se narodila 21.10.2013. Původní termín porodu byl na moje narozeniny, škoda, že to Petra ještě chvilku nevydržela. Mohla mít malou štířici, která by se k nim do rodiny hodila možná víc než váha váhavá. Albatrůsek teď má tedy také plné packy práce – jisto jistě pomáhá paničce.

 
TAŤKA ARCHIE Z krumlovského zámku Aby těch malý capartů nebylo málo, tak i k Archiemu sr. přibyla malá slečna Anežka, narozená 14.9.2013. Maličká je celá po mamině a moc všem Krtkům přeju, aby byla o něco klidnější než divoch Archie a divoch Vojtíšek. Prý to s oběma (možná i třemi) pány je docela fuška, ale malá slečna to určitě zachrání. Přejme Danče hodně trpělivosti a těšíme se na nějaké setkání.

Archie sr. - Vanoce 2013 004

 
Jak tak na to koukám, příští rodinný sraz vrhu A budeme muset dělat ne ve mlýně, ale někde v mateřské školce. Ještěže já fakt nemám v plánu se rozmnožovat. Přejeme všem hodně štěstí, ať se mají báječně a moc se těším na pravidelná setkávání s Vámi v tom novém roce (můj novoroční závazek totiž zní, že si na Vás všechny udělám více času).
 
No a na závěr pro pobavení přikládám domácí video, jak si moje holčičky nejmilejší ten rok 2013 užívaly. Jak můžete vidět, tak rozhodně nijak nestrádají, mají se báječně – Brandy vedle Bailinky omládla, Bailinka se vedle Brandušky trošililinku zklidnila. Jsou to moje zlatíčka.