CHALOUPKA A WATER DOGS 2011

Minulý víkend jsme se s Brandy měly zúčastnit závodů ve skocích do vody Water Dogs v Herolticích u Tišnova spojených se setkáním s Archounkem a Aiminkou, jenže Branduška nám začala hárat o něco dřív, tak jsme měly po skocích do vody.

Místo toho jsme vyrazily na chaloupku za dvojčátkama. Kluci (hlavně Kubíček) už běhají po svých, tak s nimi bylo pořádně veselo. Když jsme nebyly s klukama, řádila Brandy s rodičů Jessinkou.

V neděli nám to ale nedalo na závody jsme se jely alespoň podívat. Brandy, když se přivítala alespoň s dámských osazenstvem (Aiminkou a Abinkou), byla chuděrka zavřena do přepravky a já šla fandit našemu Archiemu. Ten se umístil na 7. místě s krásným výkonem 2,50 m. Škoda, že neabsolvoval i dopolední závod v potápění, protože by si pak mohl polepšit v součtu. Po závodech, se souhlasem Archieho páníčků, byla na chvilku vypuštěna i Brandy a tak se všichni pěkně proběhli, zařádili a dokonce i nějaké zóničky jsme všichni zkusili. Archie bohužel hodně rychle pochopil, že jsme mu pod nos naservírovali háravku, ale vypořádal se s tím statečně. Aiminka byla rozkošná jako vždy a z Abinky roste krásná PRTí slečna. Mimochodem se celé závody chovala velice způsobně – zřejmě dobrý vliv maminky nebo že by páníčků? Prostě byla zlatá a když jsme odjížděly, tak jsem přemýšlela jestli si ji nepřibalíme s sebou.

Moc se těším na další setkání!
 

 
AIMINKY GALERIE