BOŽÁNCI Z LIPNÍKA V PRAZE Neděle 10. května, 2009

Poprvé k nám na návštěvu z Moravy zavítala téměř celá rodina Božků z Lipníka nad Bečvou (kromě babičky). A i když zrovna máme doma štěňátka, snažili jsme se jim věnovat naplno a každý den jsme něco podnikali (i přes odpor kluků, kteří by nejradši od rána do večera seděli u počítače).

Kluci toužili po návštěvě ruzyňského letiště, kam je vzal Vojťas a Brandy samozřejmě nemohla chybět.

Další den jsme prošli prakticky celý Vyšehrad. Brandy, která si po dlouhé době vyhodila z kopýtka od štěňátek, nám tu přivodila jednu pernou chvilku, když na hradbách nějaké malé děcko hodili dolů kámen, tak se ho rozhodla aportovat. Naštěstí ji včas, před propadem do pod vyšehradskou skálu, zachránil Honza, který stál poblíž a podařilo se mu ji chytit za kšírky. Já byla v tu chvíli zralá na panáka. Honzíkovi tímto moc děkuju, že zasáhl, když si Brandy chtěla hrát na Šemíka.

Poslední den návštěvy jsme vyrazili na minigolf na Novodvorskou – bylo to super a panička kupodivu překvapila, protoe se v konečném součtu neumístila na posledním místě. Po minigolfu jsme připravili malé překvapení, a to let nad Prahou se známým dopravním zpravodajem Slávou Kovářem. Pavel byl pořádně zbobkovaný, i když samozřejmě jako správný chlap dělal, že vůbec ne, ale podle toho, co vyprávěla Ola a kluci, tak měl prý v letadle namále.

Škoda, že jejich víkendová návštěva byla tak krátká. Ole strašlivě moc děkuji za pomoc se štěňátky – i přes počáteční šok, když viděla, že namísto obýváku je v kuchyni jen ohrádka s šesti divochy, si štěňátka zamilovala. Děkujeme za příjemnou návštěvu a doufáme, že si ji brzy zase zopakujeme.

LETIŠTĚ RUZYNĚ

VYŠEHRAD

MINIGOLF NOVODVORSKÁ

LET NAD PRAHOU