TENISÁKOVÉ IKEA ŠÍLENSTVÍ

Došlo na nejhorší a z našeho londýnského doupěte (nikoliv londýnského jakože Anglie, ale jakože ulice Londýnská v Praze) se s holčičkami pokoušíme vytvořit milý a útulný byteček. Do totální likvidace pozůstatků po bývalých pánech a kdejakého jiného čurbesu jsem se pustila ve velkém, no a protože zařizování znamená i pořizování nových věcí, trávím teď každou volnou chvilku v Ikee. Většinou v nákupní tašce skončí nějaká ikeácká kryska nebo barevný míček. Tentokrát jsem tam objevila, ale hotový poklad – obří plyšový tenisák.

Ani dočkat jsem se nemohla návratu domů, až dáreček předložím. Doma jsem našla dvě znavené teriérky, ale po vytažení míčku Bailinku málem klepla pepka – vykulila očička jak tenisáky a s obrovským nadšením se na něj vrhla. Brandy se samozřejmě také přidala – dovádění jim vydrželo snad tři hodiny. Přinášíme pár foteček a i krátké video (sestříháno i s jinými hříchy, co jsem kdy zapomněla zveřejnit) pro pobavení. Bohužel se mi nepodařilo zachytit moment, kdy se Bailinka pokouší s tenisáčkem vyskočit na postel. Nedošlo jí, jak je veliký, takže milý plyšáček ji zase odpéroval zpátky. Během chviličky jí ale došlo, kde je problém a lítala jak šílená nahoru dolů i s mega tenisákem v hubě, v zádech Brandušku.

I když to zpočátku tak nevypadalo, tak tenisák je doposud (psáno s dvouměsíčním zpožděním) celý, není vypreparovaný a choulí se stále v naší posteli a není lepšího probuzení než ráno dostat tímhle tenisákem po hlavě. No a já bych měla zřejmě od Ikey požadovat nějaké extra výhody, protože poté, co jsem fotky a video zveřejnila na Facebooku, druhý den se pro tenisák vrhli snad všichni páníčkové flyballových i neflyballových psích nadšenců (a na tábor do Hamrníků s námi nakonec nejel, ale asi se holčičkám stýskalo).

Takže rekonstrukci zdar a tenisákům obzvlášť!