SEMINÁŘ SE SPRING LOADED

Po úvodním seznámení a informacích jsme všechny týmy předvedly naše výkony (na SVĚTLA – bože to byla lahoda zase jednou běhat na světýlka a vědět tedy, jak si stojíme) a Angie s Leem si vše natočili, aby během obědové pauzy mohli udělat rozbory problémových psů, psovodů a jejich chování. Pár FUNaticů na oběd odjelo, část se spokojila se zásobami z domova a aspoň jsme mohli pořádně provětrat a zahřát pejsky. Bailinka i Branduška byly ve svém živlu a nejvíc se vyřádily asi s Blaženkou (ty holky se prostě milují). Bailinka je odmalička ujetá i na borderky (asi jak se mezi nimi odmalička často vyskytuje).

Po obědě došlo na rozbory dopoledních videí – moc poučné, prakticky na každou otázku nebo problém se našla odpověď a ukázka v praxi. Já se s Bailinkou mileráda nabídla na předvedení odstranění mezikrůčku a prý to fakt fungovalo – já prd viděla, protože jsem předváděla, takže doufám, že ostatní vědí co a kam přesně dát (i když ona asi logika napoví). Každopádně  Bailinka sklidila obrovský potlesk – tak jako všichni, všem se tleskalo a gratulovalo a chyběl snad už jen ten světový mír. Jako poslední přišel na přetřes další člen FUNatického týmu, a to Sebi a zrychlování psa. Foťáček zachytil moc hezkou sérii (doporučuji na rajčeti závěr rychle proklikat) – Sebi pádící a volající s úsměvem a ve chvíli, kdy ho Jeromek dohání to vypadá jako lapání po dechu (nebo spíš ryba na suchu), ale ono se jedná jen o „nádech, volání, nádech, volání“. Abyste věřili, tak důkazem je i kraťoučké video.

Díky moc Flyball Klubu ČR za tuhle příležitost. Na focení během povídání nebylo moc času, tak aspoň pár fotek z volnočasových aktivit anebo rozbory pohybu (pejsků i jednoho FUNatica) ve fotografii i na videu. No a ještě jeden velký dík patří domácímu týmu Lavina, který nám po skončení semináře umožnil krátký trénink na světla. DÍKY, DÍKY, DÍKY!