PRVOMÁJOVÉ ZÁVODY 2012

Tentokrát nám milou společnost cestou na závody, ale i na závodech dělala Blanka s Lexíkem. Cestou nás neminulo malé zabloudění, ale nakonec jsme zdárně dorazily do cíle.

Jako první nás čekal jumping – strašně jsem se bála slalomu i díry tunelu a ačkoliv jsem se snažila, Brandy samozřejmě zahučela do tunelu (omlouvám se za zpožděné video, ale předělávat to už fakt nebudu). Zbytek běhu byl čistý. Na zkoušku jsem se tedy rozhodla kapánek posilnit pivem, ale vedro udělalo své a já ještě při prohlídce měla pocit, že Svijany působí. Působily nejen při prohlídce, ale i při běhu. Brandy běžela krásně, sice už trochu vlažněji než v jumpingu. Už už to vypadalo nadějně, jenže paničce u tunelu nějak zamrzly nohy a nezvládla jsem tedy Brandy včas dostihnout a poslat na zeď, takže Brandy hupla skočku hned za tunelem (i tady se diskvalifikovala spousta týmů). Poslední běh – agility – jsem už od začátku cítila, že Brandy opět řeší falešku a když mi skončila na áčku, rozhodla jsem se udělat kratičkou sekvenci, odtrénovat zónovku na áčku a vzít to nejkratší cestou do cíle.

Ani Blanka s Lexíkem nebyla v bězích zrovna úspěšná, tak jsme to brzy zabalily a frčely domů. Protože je Blanka jednou z flyballových Rebelek, nesl se tento závodní den v duchu ne agility, ale spíše flyballu.