POSILVESTROVSKÉ SKOTAČENÍ O SNĚHOVOU VLOČKU 2010

Hned po Novém roce jsme se s Brandy a Jíti smečkou vypravily do Loun na Posilvestrovské skotačení o sněhovou vločku. Loňský úspěch ze stupně vítězů se neopakoval, ba naopak – pořádný propadák to byl! Za celý víkend bylo šest běhů. Z toho jsme se 5x diskly a 1x běh nestihly. Není divu, vždyť kolem vánočních svátků hodně ochabla kondička – samozřejmě moje kondička, Branduška byla v té nejlepší formě.

Snad kromě jediného případu Brandy vždy skončila v tunelu. Ostatně jak to vypadalo, se můžete podívat v naší nové VIDEOGALERII. Ale co, stane se a jak nám kdysi řekla zkušená závodnice Monika, tak než se prý naučíme pořádně závodit, tak se 50x diskneme a teprve pak to bude za něco stát. Tu „padesátku“ se tedy snažíme rychle překonat a pak už snad bude jen lépe a lépe. A i když naše běhy za moc nestály, tak jsme tu potkaly hromadu starých známých a kamarádů, navázaly i nové kontakty a skvěle si to užily. Vyrážely jsme v sobotu brzo ráno, protože Jitku jsme vyzvedávaly v Přestavlkách – ranní sníh a mráz nás nijak nezaskočil a do Loun jsme dorazily dokonce i s časovou rezervou. Branďuška si užívala svoji novou klec – na chvíli dokonce přijala podnájemníka borderáčka Arta, panička si užívala pohodu. Při prvním běhu – zkouška MA1 – se nám podařilo disknout tři překážky před koncem v tunelu a pak už to šlo ráz na ráz – jeden disk za druhým.

Večer jsme vyrazily na báječnou večeři do restaurace Merlot, kde jsme se za malý peníz báječně najedly. Příště si uděláme více času na prohlídku starého města, protože jen co jsme zahlédly byla prostě paráda. Na nedělní běhy jsme si trochu přispaly a nestihly ranní zkoušku (chybička se někde vloudila, dostala se k nám informace, že se bude začínat prohlídkou LA). Pak už na nás čekala jen 2x diskvalifikace, poblahopřály jsme a nafotily na stupních vítězů naše komořanské a kladenské známé, Jíťu s „hmyzáčky“ a Kami jsme odvezly zpět do Přestavlk a domů přifrčely někdy kolem osmé hodiny večer.